CEO burzy eToro – “Bitcoin je kráľom kryptomien a zostane tu navždy!”

0

Generálny riaditeľ jednej z najväčších svetových búrz eToro Guy Hirsch vyjadril svoj názor na kryptomeny so zameraním na Bitcoin.

„Bitcoin je kráľom kryptomien a vznikol preto, aby tu zostal navždy.“

Aj keď sa niektoré krajiny snažia Bitcoin a kryptomeny zakázať, odborníci majú iný názor. Bitcoin je jednoducho už vo fáze, kedy sa ho nepodarí zastaviť.

Kryptomeny na čele s Bitcoinom už nikto nezastaví

Počas nedávnej najväčšej konferencie Bitcoin Miami 2021 sa ku kryptomenám vyjadril aj výkonný riaditeľ eToro Yoni Assia. Taktiež je názoru, že je Bitcoin absolútnou jednotkou digitálnych mien, pričom poznamenal, že Bitcoin už nikto nezastaví.

„Budem prekvapený, ak v nasledujúcich troch až piatich rokoch neuvidíme výrazný nárast ceny Bitcoinu, pretože je na svete stále 5 miliárd ľudí, ktorí nevedia, čo je to dobrá mena.“

Tento sen sa však stane skutočnosťou jedine vtedy, ak ľudia úprimne uveria charakteru decentralizovaných mien.

„Myslím si že, ľudia pochopia zámer Bitcoinu a kryptomien. Musia veriť, že sa jedná o oddelenie štátu a peňazí. V konečnom dôsledku je to vízia, o ktorú všetci usilujeme,“ poznamenal Guy Hirsch.

Všetky aktíva nakoniec prejdú do sietí blockchain

Byť pripravený na budúcnosť spojenú s decentralizovanými menami nie je jednoduché. Spoločnosť eToro aktuálne buduje pomyselný most medzi štandardnými menami a kryptografickým priemyslom. Výkonný riaditeľ eToro Yoni Assia uviedol, že kombinácia kryptomien a akcií je veľmi dôležitá.

„Väčšina našich klientov obchoduje súčasne na platforme s kryptomenami ako aj s akciami. Je to trend, ktorý bude v budúcnosti určite pokračovať.“

Assia následne skonštatoval, že je veľmi pozitívne, ako do krypto priemyslu vstupuje stále viac a viac inštitúcií so zameraním na DeFi.

„DeFi je aktuálne ako divoký západ. Žiadna regulácia, žiadne skutočné finančné inštitúcie, ale obrovské množstvo úžasných inovácií. Myslíme si, že mnoho inovácií prejde aj na štandardné regulované finančné inštitúcie, ktoré by následne vynovené produkty ponúkali svojím klientom.“

Okrem toho Yani Assia vyjadril aj svoj predpoklad, podľa ktorého bude počas nasledujúcich 10 rokov presunutých viac ako 100 biliónov dolárov do digitálnych aktív. Takmer všetky finančné aktíva budú nakoniec začlenené do sietí blockchain.

NÁVOD ako kúpiť Bitcoin bezpečne a získať zdarma 8€

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.