Binance webinár
Binance webinár. Zdroj: binance.com

Podvody v kryptomenovom svete sa stále viac rozširujú a okradnutí nie sú len starší, ale aj mladí ľudia. Podvodníci často používajú chytré, až manipulačné metódy, ktoré v niektorých prípadoch je ťažké rozpoznať od skutočného produktu. Častým príkladom je metóda spoofing, teda vydávanie sa za niekoho iného.

Na tento problém v minulosti aj niekoľkokrát upozornil Jirka, z kanálu Jirka vysvetľuje věci.

Zároveň netreba zabudnúť aj na anonymitu a ochranu bezpečnými heslami. Útočník si vás oveľa ťažšie vyhliadne a zaútočí, keď o vás nič nevie, alebo vie, že máte všetko maximálne zabezpečené. Preto treba na tieto zásady myslieť ešte skôr, ako sa pustíte napríklad do obchodovania s kryptomenami na burzách.

Ako sa chrániť a zabezpečiť sa pred prípadnými podvodníkmi sa dozviete aj v dnešnom webinári, kde ako hosť vystúpi Jarek Jakubček, expert na bezpečnosť v kryptomenovom priestore a zároveň Binance Head of Inteligence and Investigations.

Pripojiť sa môžeme už dnes o 18:00 na tomto odkaze

Hlavné témy:

  • Vznikajúce reťazové finančné zločiny a ako s nimi narábajú kryptomenové burzy
  • Najbežnejšie kryptomenové podvody a ako sa im úspešne vyhýbať
  • Ako zvýšiť svoje zabezpečenie v krypto priestore
  • Tipy a triky z praxe

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance