Najlepšie kryptomeny na blížiace sa obdobie rastu. Solana, Thorchain, Everlodge

Sponzorované články Kryptomeny s potenciálom rastu Solana, Everlodge
Kryptomeny s potenciálom rastu Solana, Everlodge. Zdroj: shutterstock.com/dodotone
BITmarkets BITmarkets

PR článok spoločnosti Everlodge. Je možné, že sa blíži veľký výpredaj podielov spoločnosti FTX v spoločnosti Solana, zatiaľ čo spoločnosť Thorchain zaznamenala za posledný týždeň nárast ceny o viac ako 9 %. Spoločnosť Everlodge zaviedla model spoločného vlastníctva prémiových rekreačných domov, ktorý je rozdelený podľa trhu. Prečítajte si nižšie a zistite, čo potrebujete vedieť.

Zapojte sa do predpredaja Everlodge a vyhrajte luxusnú dovolenku na Maldivách

Predáva FTX kryptomenu Solana?

Solana len za posledný týždeň získala viac ako 10 %, čo naznačuje známky oživenia. Investori sa však obávajú potenciálneho veľkého výpredaja podielov spoločnosti FTX v Solane. Tieto obavy podporili nedávne fámy, ktoré naznačujú, že FTX by mohla začať odpredávať svoje významné podiely SOL a ďalších tokenov založených na Solane v hodnote približne 685 miliónov dolárov.

Našťastie sa zdá, že tieto obavy sa odložili. Analytici poznamenali, že väčšina týchto podielov je zablokovaná a nebude uvoľnená minimálne do roku 2025. Napriek tomuto obdobiu uzamknutia v mysliach investorov stále pretrváva neistota.

Pohľad na graf ukazuje, že ukazovatele Solana smerujú k odrazu, pričom RSI signalizuje rastúcu dynamiku a cena sa drží nad hlavnou podporou na úrovni 50-dňového SMA. V kombinácii so silnými základnými ukazovateľmi Solany vrátane nedávnej integrácie blockchainu Solana spoločnosťou Visa, ktorá Solanu opísala ako „vysoko výkonnú blockchainovú sieť”, zostáva dôvera v jej potenciál neporušená.

Nedávne zhodnotenie ceny Thorchainu

RUNE spoločnosti Thorchain v poslednom čase získala od investorov zhodnotenie, pravdepodobne vďaka jedinečným možnostiam, ktoré ponúka blockchain Thorchain layer-1. Thorchain rieši základnú výzvu likvidity medzi reťazcami v rámci rastúceho sektora DeFi, čím spĺňa rastúci dopyt po interakcii medzi rôznymi blockchainovými sieťami.

Thorchain sa vždy zameriaval na interoperabilitu a na trhu vzbudil značný záujem. Jeho bezproblémový prístup k interakciám medzi reťazcami poskytuje spoločnosti Thorchain konkurenčnú výhodu a ponúka účinný prostriedok na prístup k likvidite a uľahčenie transakcií.

Nedávne spustenie úverového protokolu Thorchain umožňuje používateľom využívať BTC alebo ETH na zabezpečenie pôžičiek v TOR, čo vytvára dopyt v rámci ekosystému. Analytici očakávajú výraznú býčiu vlnu, ktorá môže cenu Thorchainu posunúť k ďalšej hlavnej úrovni rezistencie a zvýšiť ju až o 50 %.

Predpredaj Everlodge je teraz v tretej fáze

Cieľom Everlodge je zmeniť trh s dovolenkovým bývaním pomocou technológie blockchain.

Trh Everlodge sprístupní luxusné hotely, dovolenkové prenájmy a umožní každému, aby sa stal investorom. Využitím frakcionovaných NFT na uľahčenie frakcionovaného vlastníctva nehnuteľností zabezpečí Everlodge užívateľsky prívetivé prostredie s jednoduchým procesom vytvárania účtu a jednoduchým prehliadaním potenciálnych investícií v katalógu.

ELDG, natívny token ekosystému Everlodge, bude podporovať stakovanie pre dodatočný pasívny príjem a držitelia tokenu budú využívať rôzne výhody vrátane znížených poplatkov, exkluzívnych ponúk a prístupu do elitného Everlodge Members Club.

Prvé dve fázy predpredaja sa rýchlo vypredali a ELDG je teraz k dispozícii v tretej fáze len za 0,018 dolára, čo je už o 80 % viac od jeho uvedenia. Mnohí pozorovatelia trhu očakávajú výrazný 30-násobný nárast ocenenia ELDG v čase jej uvedenia na niektorej z hlavných burzách CEX.

Everlodge pokračuje v nadväzovaní cenných kontaktov s luxusnými ubytovacími zariadeniami po celom svete, využíva významný dopyt v globálnej realitnej oblasti a zároveň spája web3 s tradičnými finančnými konceptmi.

Viac informácií o predpredaji Everlodge 
Webová stránka: https://www.everlodge.io/
Telegram: https://t.me/everlodge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: EverlodgeTAGY: