Bitcoin

Mnoho analytikov tvrdilo, že Bitcoin bude počas tohto roka extrémne rásť. Zatiaľ je to presne naopak. Počas minulého mesiaca zaznamenal jeden z najväčších výpredajov v histórii. Z 10 000 USD za niekoľko hodín spadol na 3 800 USD.

Treba podotknúť, že na zhodnotenie tohto roka je ale veľmi priskoro. Je len začiatok apríla. Stále je v hre možnosť, že už počas nasledujúcich mesiacov prekoná svoje zatiaľ ATH. Aj keď už vyzeralo, že Bitcoin je predsa vymretá kryptomena, vždy sa nakoniec spamätal a dokázal, že je silný. Tí, čo boli trpezliví a vydržali, boli odmenení krásnym ziskom.

Dostane v čase prebiehajúcej globálnej recesie svoju šancu aj Bitcoin? Je to možné!

Sledujte Coinmagazin na facebooku a sledujte s námi spanilou cestu Bitcoinu na nové ATH.

A čo planB?

Analytik PlanB naďalej zastáva tvrdenie, že BTC halving výrazne pomôže Bitcoinu k dosiahnutiu nového ATH. Metrika PlanB určuje možný cenový vývoj na základe vytvorenia/vypustenia nových mincí a už súčasného množstva.

Na základe tohto plánu sa dá očakávať, že BTC čoskoro dosiahne hodnotu 70 000 USD. Niet pochybností, že medzi kryptomenami a hlavne v stable coinoch je dostatočný kapitál na to, aby BTC túto hodnotu dosiahol. Kedy sa však rozhodnú najväčší hráči vstúpiť na trh „all in“ nie je známe a ťažko sa dá predikovať.

Možno ťa bude zaujímať: ANALÝZA – Trhy odmietajú rezistencie – Bitcoin pretína 7 000 USD

Čo ak príde ešte väčšia kríza?

Prehĺbenie súčasnej krízy môže bez problémov len napomôcť k ďalšiemu cenovému rastu. Pokiaľ investori začnú predávať akcie a indexy, je vysoko pravdepodobné, že prejavia záujem o nákup alternatívneho aktíva. Bitcoin si môže počas nasledujúcich týždňov polepšiť.

K rastu ceny BTC môže pomôcť aj niekoľko silných fundamentov. O niekoľkých z nich bola debata aj na dnešnom streame, ktorý odporúčame pozrieť: SPRÁVY – Bitcoin rastie, Tether tlačí USDT a Binance kupuje Coinmarketcap

Čítajte ďalej

PREHĽAD TRHU – Bitcoin začína týždeň na 7000 $ – Cesta na 9000 $ je otvorená!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance