[MonteCrypto] Nájdite tajomstvo tejto hry a získajte jeden Bitcoin!
[MonteCrypto] Nájdite tajomstvo tejto hry a získajte jeden Bitcoin! Zdroj: shutterstock.com/Space-kraft

Máte veľa voľného času a chuť lúštiť hádanky? Nová hra na Steame ich obsahuje 24 a ak sa cez ne dostanete ako prvý/á, získate privátny kľúč k peňaženke, v ktorej je jeden Bitcoin. Čo vy na to? Celkom fajn prácička na nudný nedeľný deň.

Neobyčajný sociálny experiment

Tvorcovia hry sa netaja, že ide skôr o sociálny experiment. Hráči si totiž budú môcť nechávať odkazy. Tými môžu pomôcť ostatným so zdolávaním hádaniek, alebo ich zviesť nesprávnym smerov.  Bude zaujímavé sledovať, ktorou cestou sa ľudia vyberú.

Teda… aspoň to tvrdia vývojári. V podstate je celkom jasné, že kým bude v hre ten jeden Bitcoin, nikto nikomu neznámemu dobrovoľne nepomôže.

Skvelý marketingový nástroj

Je náročné presadiť sa v hernom biznise. Začínajúce štúdiá majú problém dostať svoje hry medzi ľudí a reklama je drahá. Na druhej strane, o MonteCrypto sa teraz píše snáď všade. Nebyť neobyčajnej ceny, pravdepodobne by bolo ťažké predať dostatok kópií, aby sa pokryla cena za vývoj.

MonteCrypto si môžete stiahnuť na Steame za 1,99$. Tak, do toho… Vyriešte 24 problémov a vyhrajte. Ak vás teda niekto nepredbehne. A sledujte nás na facebooku

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance