jeff berwick zakladateľ

Jeff Berwick je podnikateľ, ktorý sa preslávil hlavne svojimi názormi, videami na YouTube a postami o Covid-19 kríze. Berwick ako zakladateľ anarcho-kapitalistického mediálneho výstupu The Dollar Vigilante sa zameriava na zlato, striebro, ťažbu drahých kovov, kryptomeny a zahraničné bankovníctvo.

Jeff Berwick a jeho názor…

Jeff Berwick je veľký kritik bankového systému. Na druhej strane podporuje vlastníctvo drahých kovov a digitálnych mien, ako napríklad Bitcoin, ktoré majú reálne využitie a hodnotu. Myslí si, že vládne opatrenia sú ešte väčší zabijak ako samotný vírus.

„Úprimne povedané, neexistuje žiadna „pandémia“. Aj keď beriete na vedomie čísla WHO a CDC, ktorým sa absolútne nedá veriť, táto údajná „pandémia“ má menej hospitalizácií a menej úmrtí ako domáca chrípka z rokov 2017 – 2018. Už takmer dve desaťročia skúmam a sledujem aktivity toho, čo by ste mohli nazvať „elita“ alebo „globalizmus“. Niečo ako vírus, alebo pandémia sa tu plánuje niekoľko rokov. Mali to dobré nachystané, aby mohli vyvolať globálnu krízu.“

Kríza bola dávno vopred pripravená!

Jeff Berwick už dávno očakával veľkú krízu a dokonca prípadné zrútenie celého finančného systému. Všetko je to vopred naplánované a pripravené v pozmeňovacích návrhoch zákonov.

„Keď som začal s dolarom vigilante v roku 2010, povedal som, že do konca tohto desaťročia by sa finančný a menový systém zrútil. Počas leta 2019 som vedel, že všetko je na spadnutie, veľká kríza môže prísť hociktorú hodinu či deň. Moderný menový a finančný systém dosiahol koniec svojho fungovania. Celý svet, či už ide o vlády, podniky alebo jednotlivcov, nie je z hľadiska zadĺženia mimo možnosti návratu. Verím, že „pandémia, ktorú nazývam plandémiou, bola súčasťou zrútenia systému.“

Možno ťa bude zaujímať: FED – Najväčší podvod v histórii – Súkromná firma, s výhradným právom tlačiť doláre

Je to celé podvod, dávno sa rozhodlo o budúcnosti!

Pre denník news.bitcoin sa Jeff Berwick ďalej vyjadril, že už v roku 2010 počas stretnutia elitných vládcov zeme sa rozhodlo o ďalšom fungovaní finančného systému.

„David Rockefeller sa v roku 2010 stretol s Billom Gatesom a Georgom v „Dobrom klube“. Následne vydali dokument s názvom „Lockstep“, v ktorom sa načrtáva použitie vírusového „pandemického“ scenára s cieľom dosiahnuť celosvetovú totalitnú kontrolu, rozbiť dodávateľské reťazce a hlavne vytvoriť svetový bankrot.

Jeff verí, že Bitcoin je nádej pre finančný systém. Pokiaľ dolárová ekonomika skolabuje, stále sa môžeme obzerať po alternatíve. Samozrejme, netreba zabudnúť ani na zlato. Taktiež ide o jedno z mála aktív, ktoré môžeme považovať za reálneho držiteľa hodnoty. Pokiaľ by dolár padol, zlato nám poskytne istotu.

Ilúzia peňazí – Ako je možné, že jej všetci veríme bankám a prečo je to zlé?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance