microstrategy CEO nakup kryptomien na dlh

Spoločnosť MicroStrategy a jej CEO Michael Saylor sa v roku 2020 zviditeľnili obrovskými investíciami do Bitcoinu. Táto verejne obchodovateľná firma momentálne vlastní približne  71 000 BTC a stala sa tak jedným z najväčších HODLerov na svete. V decembri si dokonca požičala 650 miliónov dolárov na ďalšie nákupy Bitcoinu. Naposledy kúpila v januári 314 BTC. Jedna minca stála Microstrategy približne 31 000 dolárov.

Môže vás zaujímať: Ethereum na ATH a Bitcoin potvrdzuje UPtrend! Držte si klobúky, raketa štartuje!

Michael Saylor nahovára firmy na kúpu Bitcoinu

Akcie MicroStrategy po týchto nákupoch neskutočne stúpli. V auguste sa obchodovali za 125 $ a dnes je to už 750 $. A aby toho nebolo málo, firma sa vo štvrtok 4.2.2021 na online meetingu stretne so zástupcami 1400 verejne obchodovateľných firiem, aby zdieľala svoje skúsenosti s kryptomenami.

Cieľom je samozrejme inšpirovať čo najviac spoločností, aby tiež investovali pár miliónov do Bitcoinu. Ak sa to podarí, výsledky na seba nenechajú dlho čakať. A my, dlhodobí HODLeri sa stretneme na lambo zraze na Moone.

„Ak vás zaujímajú právne hľadiská, ktorým musia spoločnosti čeliť pri začleňovaní Bitcoinu do svojej podnikovej stratégie, nie ste sami. Zajtra o tom budeme diskutovať s odborníkmi z viac ako 1400 firiem.”

Napísal Michael Saylor v pozvánke na online meeting.

„Každá spoločnosť môže benefitovať zo zapojenia do ekosystému kryptomien.“

Chcete aj vy nakupovať Bitcoin? Jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance, kde nájdete široký výber altcoinov. Binance je v súčasnosti najväčšia krypto burza na svete. Ak si vytvoríte účet cez >>>tento odkaz<<<, získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Záver – Toto môže byť najdôležitejší meeting v histórii Bitcoinu

Ak sa Saylorovmu teamu podarí nahovoriť čo i len 5% firiem na investíciu do kryptomien, bude to bullish správa pre celý trh a po čase sa začnú zapájať aj ďalšie. Voľných Bitcoinov v obehu nie je veľa a spoločnosti ako Grayscale Trust ich neustále skupujú. Mineri mesačne vyťažia iba 25 000 BTC, čo je dosť zanedbateľné množstvo.

Ak verejné firmy začnú hromadne nakupovať kryptomeny, na nové historické maximum nebudeme čakať veľmi dlho. A na bear market môžeme v najbližších rokoch rovno zabudnúť.

Chcete tipy na zaujímavé coiny do roku 2021? Bitcoin je samozrejme jednička, no menšie kvalitné coiny majú väčší rastový potenciál. Tu sú dva:

Tieto 2 kryptomeny majú obrovský potenciál v 2021 – Môžu stúpnuť o stovky percent!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance