Microsoft koketuje s krypto – pracuje na revolučnej ICO platforme?

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Tím Microsoft Azure a Stratis spolu vyvinuli ICO platformu. Tá ponúka riešenie KYC, možnosť vlastného brandu (značky) a podporu mnohých kryptomien.

Pri vývoji krypto sa stalo (ICO) jedným z najobľúbenejších spôsobov získavania finančných prostriedkov. ICO sa podobá počiatočnej verejnej ponuke (IPO), v ktorej investori nakupujú akcie spoločnosti.

Sú ICO mŕtve? Opak bude pravdou

V poslednej dobe o ICO nie je veľa počuť, to ale neznamená, že spomínaná forma získavania peňazí umrela.

Platforma na tvorbu ICO

Nové riešenie ICO sa práve objavilo na cloudovej platforme Microsoft Azure. Microsoft Azure a Stratis sa údajne na platforme Stratis ICO podieľali spoločne. Táto webová platforma má slúžiť na bezpečné uskutočnenie ICO vrátane správy a distribúcie tokenov.

Urobiť si vlastné ICO by teda malo byť oveľa jednoduchšie a nebudete riskovať, že kvôli nedostatočnému zabezpečeniu vás niekto vykradne.

Odkaz: https://azuremarketplace.microsoft.com/…

Dlhodobé partnerstvo spoločností Microsoft a Stratis

Stratis sa stal certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft v októbri minulého roka. Ako uviedol Microsoft, cieľom tejto spolupráce bolo vyvinúť C # blockchain technológie pre podnikových zákazníkov. Výsledkom bude, že spoločnosť Microsoft poskytne zdroje a prístup na trh, zatiaľ čo Stratis bude zodpovedný za poskytovanie smart kontraktov a blockchainových technológií.

Čo čítať ďalej?

[REAKCIA] Blockchain už nie je bezpečný – Hospodářské noviny nepravdivo informujú o kryptomenách

Zdroj: coinspeaker.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.