McDonald´s vydáva NFT
McDonald´s. Zdroj: Shutterstock, 8th.creator

Po sérii negatívnych správ z Číny proti kryptomenám sa objavuje správa, ktorá môže mnohých z nás prekvapiť. Zakázať kryptomeny áno, ale NFT nie? V každom prípade svetový gigant McDonald´s vydáva svoj prvý NFT token.

Prečítaj si tiež: Shiba Inu sa po 400 % rallye dostáva do TOP 15!

McDonald´s a jeho prvé NFT

Ide o veľmi prekvapujúcu správu, keďže čínsky postoj voči samotnému blockchainu nie je práve prívetivý. Ako prvý prišiel s touto informáciou spravodajský portál 8BTC, ktorý sa zaoberá správami zo sveta kryptomien v Číne. McDonald´s teda oficiálne vydáva svoj prvý NFT token s ikonickým názvom „Big Mac Rubik´s Cube”, čo v preklade znamená Big Mac Rubiková kocka.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Spoločnosť oznámila, že ide o úplne prvý NFT token zo série, ktorá bude obsahovať 188 NFT. Kocka je vyrobená tak, aby čo najlepšie odzrkadlila budovu ústredia na západnom brehu Šanghaja. Spoločnosť tak získava prvenstvo vo svete NFT na čínskom trhu. Podľa vyhlásenia generálneho riaditeľa Zhanga Jiayina sú špičkové technológie jasnou cestou, ktorou sa McDonald´s vydá.

„V tejto výnimočnej chvíli využívame formu NFT, aby sme sa so zamestnancami a spotrebiteľmi podelili o inovácie, digitalizáciu a trendové umenie spoločnosti.“

Môže ťa zaujímať: Analýza BTC – kde sa cena odrazí pred pokračovaním rastu?

Svetový gigant patrí medzi spoločnosti, ktoré dokonca začali prijímať Bitcoin ako platidlo. Spoločnosť sa touto cestou vydala v Salvádore, kde je BTC oficiálne uznaný ako platobná mena.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre