McAfee – Nikdy som neveril že Bitcoin môže dosiahnuť milión dolárov!

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Máme tu bláznivý rok 2020 – Veľký rok pre bývalého proponenta Bitcoinu Johna McAfeeho, ktorý sa okrem iného preslávil svojou predpoveďou.

Bitcoin za milión do roku 2020!

No… do konca roka ostáva už iba šesť mesiacov a BTC má stále obrovský problém prekonať 10 000 $ – cenu, ktorá je stokrát nižšie, než McAfeeho predikcia. A zatiaľ čo samotný McAfee pred troma rokmi sľúbil, že pokiaľ mu to nevyjde, v priamom prenose zje vlastný d!ck, stávku dodržať nehodlá.

Dalo sa to očakávať. Šlo o geniálny marketinkový ťah, ktorý McAfeeho vystrelil na vrchol popularity a vo svete kryptomien si získal meno blázna, ktorému by každý najradšej uveril. Zdravý rozum nám to však nedovoľuje. A vyzerá to tak, že to nedovolil ani samotnému autorovi miliónového výroku.

Ďalší z McAfeeho výrokov – Pentagon potvrdil existenciu UFO ale každému je to jedno! A má pravdu.

Nikdy som neveril, že Bitcoin dosiahne hodnotu milión dolárov – Je to bezcenný coin

Pred dvoma dňami sa ho totiž na Twitteri opýtali, ako presne sa chce vykrútiť zo svojej povinnosti.

“Nechcem sa z toho dostať. Nikdy som neveril, že Bitocin dosiahne milión dolárov. Je to absurdné. Bitcoin je starý, unavený a bezcenný coin. Ja som iba chcel zjesť môj penis v telke. Veď počkajte!”

Takže to je McAfeeho master plan? Starý blázon z nefunkčným nádobíčkom vytrieska posledných pár dolárov z televízie, kde si vychutná svoje vlastné mužstvo?To asi nie. Ako poznáme McAfeeho, proste sa na všetko vykašle a vysmeje sa nám, že sme mu verili takú hlúposť.

Chcete vedieť, ktoré coiny McAfee po novom odporúča nakupovať? Tieto tri!

McAfee je skutočne osobnosť hodná pozornosti. Žil život, ktorý mu každý tajne závidí. Peniaze, drogy, zbrane, sex, útek pred políciou, tajnými agentmi, dealermi a kandidatúra na prezidenta. Tu o ňom zistíte viac.