McAfee je v krypto komunite známa osobnosť. Dlhú dobu predpovedal, že Bitcoin dosiahne v roku 2020 hodnotu 1 milión dolárov. Jeho predpoveď považovali za šialenstvo. Ako čas plynul, tak aj samotný McAfee sa prestal pozerať na svoju predpoveď tak optimisticky. Nedávno sa tejto predpovede vzdal a aktuálne nazýva Bitcoin, že je bezcenným. Aby toho nebolo dosť, najnovšie si obľúbil 3 nové kryptomeny, ktoré ospevuje.

Bitcoin je bezcenný

Kontroverzný anti-vírusom známy John McAfee, ktorý sa môže pochváliť viac ako 1 miliónom sledovateľov Twitteri, si nemyslí, že Bitcoin je hnacou silou jeho popularity. McAfee vo svojom tweete nazval kráľa kryptomien – Bitcoin – bezcenným, v reakcii na jedného používateľa, ktorý tvrdí, že jeho celá popularita a sledovatelia na Twitteri existujú len vďaka kryptomenám.

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite si 3 dôvody, prečo kríza pomôže Bitcoinu dobyť svet!

McAfee si získal veľkú pozornosť po tom, čo predpovedal, že cena BTC by mohla do 31. decembra 2020 dosiahnuť 1 milión dolárov. Inak zje svoj penis v národnej televízii. Svoj pôvodný cieľ zverejnil v júli 2017 a potom ho zdvojnásobil na sedemciferné číslo o päť mesiacov neskôr, keď bol celý trh s kryptomenami uprostred masívneho bull runu.

Napriek tvrdeniam, že si stále stojí za svojou predpoveďou, v decembri 2019 McAfee urobil otočku o 180 stupňov. Dal jasne najavo, že jeho predpoveď na 1 milión dolárov bola jednoducho len IQ test.

Nové obľúbené kryptomeny

Aj keď sa McAfee otočil chrbtom k Bitcoinu, jeho príspevky na Twitteri majú veľa rôzneho obsahu, aby sa jeho fanúšikovia mohli pobaviť – od zombie apokalypsy až po sprisahania Jeffrey Epsteina.

Mohlo by vás zaujímať: Ktorá kryptomena je medzi investormi najobľúbenejšia? Výsledok vás (ne)prekvapí!

V poslednej dobe je McAfee zaneprázdnený pandémiou koronavírusu a tvrdil, že čínsky vírus nemôže nijak ovplyvniť čiernych ľudí. Tento tweet bol však Twitterom odstránený kvôli propagácii dezinformácií.

Okrem začal propagovať iné kryptomeny. Zameral sa na 3 – Monero, Ethereum a stablecoin DAI.

Tieto kryptomeny vo svojom tweete opísal so slovami:

Neexistuje nič, čo by ste si nemohli kúpiť pomocou DAI, Monera alebo Etherea.

Domy, autá, hotely, letecká doprava, jedlo atď.

Zaujíma vás toho viac?

Radi sledujete výroky, ktoré rozpráva McAfee a bavíte sa na ňom? Pokiaľ chcete o ňom vidieť viac článkov, môžete kliknúť na tento link.