McAfee má problém! – Predikcia nevychádza – Aká je šanca že príde o vtáka?

BITmarkets BITmarkets

John McAfee je v krypto-svete relatívne známa osobnosť. Jeho účet na Twitteri je považovaný za jednu z najväčších pump&dump skupín na svete, jeho štýl je plný kontroverzie a jeho výroky sú… No, povedzme že sú pamätné. 

Vo svete kryptomien sa najviac zviditeľnil po tom, minulý rok predikoval, že cena Bitcoinu v roku 2020 dosiahne neuveriteľných 500 000 $. Neskôr svoju predpoveď upravil na jeden milión dolárov. Ak prehrá, pred celým svetom v priamom prenose zje vlastný penis.

Predikcia bohužiaľ nevychádza

Táto pamätná stávka “s diablom” mu priniesla veľa slávy. Po čase dokonca zverejnil model, podľa ktorého vytvoril svoju predikciu. Ide o relatívne jednoduchú exponenciálnu krivku, ktorá začína 17.7.2017 na hodnote 2244 $. Pozrieť si ju, prípadne s ňou experimentovať, môžete po kliknutí na tento odkaz.

McAffeeho predikcia - súčasnosť

McAfeeho predikcia – súčasnosť

Môže vás zaujímať: Podľa najnovších štúdií je možné, že BTC dosiahne 98 000 USD

Pri prvom pohľade na predikciu a reálnu cenu Bitcoinu na začiatku septembra je však každému jasné, že niečo nesedí. Predpokladaná cena na 2.9.2018 by mala byť  16 386 $. BTC sa však v súčasnosti pohybuje tesne nad technickou hladinou 7200 $ a podľa odvážnych predpovedí by mohol v priebehu budúceho týždňa prekonať 8000 $. Aj to je však primálo. Reálna hodnota BTC je o takmer 56% nižšia, než by mala byť. McAfee tak čelí reálnej hrozbe, že príde o penis.

Teda… pokiaľ budeme predpokladať, že dodrží svoje slovo. My o tom rozhodne nepochybujeme. A čo vy? Budeme radi, ak váš názor napíšete do komentára pod článkom.

Takto musí Bitcoin narásť za dva a pol roka, aby McAfee vyhral:

Mcaffee predikcia 2020

Mcafee predikcia 2020

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: