mark cuban bitcoin ico

Mark Cuban – Bitcoin nie je bublina!

Mark Cuban – miliardár, investor a televízna osobnosť, sa nedávno rozhovoril o Bitcoine a blockchaine. Vyjadril sa o nich ako o technológii budúcnosti.

Zistite viac: Čo je blockchain?

Bitcoin má skutočnú hodnotu! Tvrdí Cuban

Okrem iného tiež vyvrátil názory neprajníkov, že Bitcoin nemá skutočnú hodnotu a ide iba o špekuláciu / bublinu.

Pre Bloomberg povedal:

“Ja si myslím, že je veľa aktív, ktorých cena je založená iba na ponuke a dopyte. Napríklad väčšina akcií. Nemajú “skutočnú” hodnotu, vlastnícke právo, hlasovacie právo… máte iba možnosť kúpiť a predať tieto akcie. Sú ako hokejové kartičky a Bitcoin je tiež niečo podobné.”

Cuban tiež potvrdil, že sám už do kryptomien investoval. Podporil tiež niekoľko ICOs.

Kryptomeny čaká skvelý rok 2018

Zdá sa, že do krypto-trhu investujú stále väčšie a väčšie ryby. Goldman Sachs, mark Cuban, dokonca aj Bill Gates je veľký fanúšik. To všetko sa odzrkadlilo aj na ich cene. V krypto-trhu je v čase písania tohto článku 150,5 miliárd dolárov a toto číslo ďalej stúpa. Bitcoin momentálne stojí 4450$ a zdá sa, že dnes opäť zaútočí na hranicu 4500$. Tá bola problémová už v minulosti. Ak sa ju podarí preraziť, je dosť možné, že sa čoskoro pozrieme na 5000$.

Ja osobne sa veľmi teším na rok 2018. Ethereum Metropolis umožní jednoduchší vývoj decentralizovaných aplikácií na tejto platforme, Bitcoin a Litecoin dostanú Lightning Network (instantné platby cez mikrokanál), na NEO vzniknú prvé veľké ICO a Waves bude mať za sebou všetky tri veľké plánované aktualizácie. O prvej – Bitcoin NG – sa dočítate v tomto článku.

Zdroj: cointelegraph.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre