Top kryptomeny na nákup
Top kryptomeny na nákup. Zdroj: shutterstock.com/Have a nice day Photo a Twitter/Pepe Coin

Cena Pepe Coinu (PEPE) v súčasnosti klesá a niektorí analytici sa domnievajú, že cena tohto tokenu má už to najlepšie za sebou. Aktuálne sa podľa platformy Dextools token PEPE obchoduje za 0,0000015 $, čo predstavuje zníženie o 60 % oproti nedávnemu cenovému maximu tokenu 0,000004 $. Analytici tvrdia, že sa cena tokenu Pepe stále formuje a v blízkej budúcnosti sa môže výrazne zvýšiť alebo výrazne klesnúť.

Analýza Pepe
Analýza Pepe. Zdroj: tradingview.com

Pri súčasnej cenovej úrovni má token Pepe trhovú kapitalizáciu vo výške okolo 620 miliónov $. Vzhľadom na to, že širší trh s kryptomenami naďalej klesá, možnosť rastu na trhovej kapitalizácie vyčíslenej v miliardách dolárov vyzerá byť celkom nepravdepodobná.

Okrem toho ak by token Pepe zhoršil svoju súčasnú technickú štruktúru, môže to znamenať pokles ceny až o 70 % v porovnaní s cenovým maximom 0,0000045 $. Aktuálne je podľa nášho názoru príliš skoro na tvrdenie, že token Pepe má už to najlepšie za sebou, no investorom odporúčame byť obozretnými.

Z vyššie uvedeného vyplýva, že token Pepe pravdepodobne nie je v súčasnosti tou najlepšou kryptomenou na kúpu. Na tokene Pepe zarobili predovšetkým predpredajoví investori a tí, ktorí sa rozhodnú teraz investovať do tokenu, riskujú, že na kúpe tokenu prerobia.

Investori, ktorí si chcú dostatočne skoro zakúpiť sľubné meme coiny, by preto mali preskúmať radšej iné projekty. Nižšie uvádzame dva meme coiny, ktoré by mohli byť v súčasnosti lepšími kryptomenami na kúpu než token Pepe.

Token Copium (COPIUM)

Po veľmi úspešnom predpredaji, ktorý bol možný len pre pozvaných, bol token Copium (COPIUM) oficiálne 19. mája 2023 uvedený na prvej kryptoburze. Oficiálne spustenie predaja tokenu už stihlo zaznamenať veľký úspech.

Kryptomena Copium
Kryptomena Copium. Zdroj: copium.club

19. mája 2023 token COPIUM dosiahol svoje cenové maximum 0,016 $, čo predstavuje až 16-násobné zvýšenie oproti cene tokenu počas predpredaja a pri uvedení, ktorá bola 0,001 $. Okrem toho počas posledných dní zaznamenal token neuveriteľne vysoké denné objemy obchodov, ktoré presiahli aj 44 miliónov $.

Token COPIUM sa aktuálne obchoduje za 0,005268 $, vďaka čomu si včasní investori môžu stále zabezpečiť výhodu. Celková zásoba tokenov predstavuje 1 miliardu, čo znamená maximálnu možnú trhovú kapitalizáciu v hodnote približne 8 miliónov $.

Vďaka známym influencerom a mediálnym partnerstvám, ktorí sa podieľajú na tomto sľubnom kryptoprojekte a ktorí pomôžu s propagáciou tokenu Copium, by sa však cena tokenu mohla ešte viac zvýšiť.

Za jednu z najväčších výhod projektu Copium sa považuje token COPIUM a NFT airdrop, ktorý motivuje investorov k držaniu tokenov minimálne na tri týždne. V opačnom prípade sa totiž investori nemôžu do NFT airdropu zapojiť.

Okrem toho na projekte Copium oceňujeme tiež to, že predpredajoví investori nemôžu predať svoje zakúpené tokeny na burzách. Len 10 % zakúpených tokenov bolo totiž predpredajovým investorom sprístupnených pri uvedení tokenu na burzu Uniswap. Zvyšok tokenov im bude postupne uvoľnených počas najbližších troch týždňov.

Účelom projektu Copium je pomôcť investorom s kryptomenami zábavne sa zmieriť so stratami, ktoré v minulosti utrpeli. Predpokladá sa, že by tak projekt mohol dosiahnuť veľký úspech, nakoľko si mnoho investorov prešlo niečím podobným.

Kúpiť Copium

Token AiDoge (AI)

AiDoge.com je zábavný AI nástroj na generovanie meme a sociálna platforma, ktorá by sa mohla stať veľmi populárnou. Nielen, že natívna kryptomena projektu Ai je meme coin, no táto kryptomena má tiež široké možnosti využitia.

AIDoge kryptomena
AIDoge kryptomena. Zdroj: aidoge.com

AiDoge je platforma, na ktorej môžu používatelia vytvárať meme pomocou technológie umelej inteligencie. Vygenerované meme môžu následne používatelia na platforme zdieľať s komunitou AiDoge.

Tvorcovia najúspešnejších meme obdržia odmeny vo forme tokenu Ai, čím projekt uplatňuje inovatívny koncept „meme-to-earn“ (M2E). Získané tokeny Ai následne používateľov motivujú k vytváraniu ďalších meme, čím sa zabezpečuje využívanie platformy.

Projekt AiDoge už vyzbieral počas verejného predpredaja svojho natívneho tokenu Ai 9,7 milióna $. Potenciálnym investorom teda odporúčame neváhať dlho, pokiaľ chcú získať token za výhodnú cenu oproti budúcemu možnému vystreleniu. Token Ai si môžu investori zakúpiť cez oficiálnu stránku AiDoge za ETH, USDT, BNB alebo platobnú kartu, pričo, aktuálne sa token Ai obchoduje za 0,0000324 $.


Kúpiť AiDoge

Článok vznikol v spolupráci s Finixio.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!