We summon the Darkness

Pre tých z vás, ktorí ich nepoznajú, je nadácia Litecoin Foundation organizácia s cieľom rozvíjať Litecoin po celom svete.

Šírenie LTC!

Toto nie je prvý krát, kedy sa nadácia angažuje, pokiaľ ide o reklamu LTC na mainstream.

Minulý rok boli vymenovaní za oficiálnu kryptomenu delfínov v Miami.

Pred tým boli zase zapojení do UFC, pretože sponzorovali boj medzi Jonom Jonesom a Alexandrom Gustafssonom

Na viac podobných sponzorstiev si nepamätám. Avšak je tu jedna úplná novinka z filmového sektoru, ktorú plne podporili.

Uvedený film – We Summon the Darkness

3143414223-af306d39f9b4734c4dc4e27d38fcb8e171497a288d7b6a27c3cb408841bc5314.jpeg

Na prvý pohľad to vyzerá ako horor. Z príspevkov tweetu od nadácie LTC a traileru to až tak nevyzerá. Každopádne pôjde o film plný satanizmu, metálovej hudby (ktorú so satanizmom bohužial často spájajú) a vrážd. Horor teda treba brať s rezervou.

Veľa podrobností tu nebudem rozoberať, aby som príliš neprezradil.

Obsadenie má za sebou aj známejších hercov, ako je Jimmy Knoxville, spoluzakladateľ Jackass Amy Forsyth a Alexandra Daddario. Prečo sa LTC rozhodlo pre horor je záhadou, no nejako sa angažovať táto nadácia musí.

Chcete sa dozvedieť viac o nadácii LTC?

Pozrite ich účet Twitter a webovú stránku

Záverečné zhrnutie

Aj keď nemám veľkú dôveru v projekt LTC, veľmi sa mi páči úsilie o zavedenie kryptomeny do mainstreamu, ktorý robí nadácia LTC a pomáha tak šíreniu medzi bežných ľudí.

Paradoxne veľkým konkurentom v kryptomenovej osvete je práve Electroneum (ETN), ktorý má rozbehnutý marketing hlavne v afrických štátoch. Predávajú telefóny so simulačnou ťažbou ETN a vedia coiny použiť na zaplatenie mobilných dát, elektriny, taxi služby alebo jedla. Takto by sa mali kryptomeny promovať a šíriť. Avšak Electroneum nepatrí medzi tých “väčších” a preto by mali takýto priestor využiť aj známejšie coiny ako  ETH alebo BTC.

Mohlo by Vás zaujímať:

SPRÁVY – Krypto mining svet sa dostáva do problémov! – G20 zvažuje zaviesť nové regulačne zákony pre digitálne meny

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance