Lacnejšie ako šálka kávy. Pozrite sa na kryptomeny s cenou do 1 dolára a neskutočným potenciálom

Sponzorované články Kryptomeny lacnejšie ako káva
Kryptomeny lacnejšie ako káva. Zdroj: shutterstock.com/Varavin88
BITmarkets BITmarkets

Ak dnes vynecháte svoje latte a investujete peniaze do týchto troch mincí, môže to zmeniť váš život. ARB prudko vzrástla po tom, čo spoločnosť Pantera Capital upozornila na budúci potenciál Arbitrum. Podobne prudko vzrástla aj Shiba Inu po vysvetľujúcom tweete hlavného stratéga. Medzitým VC Spectra ukradla pozornosť s ohromujúcim výkonom ceny kryptomeny vo verejnom predpredaji.

Ako vám však tieto tri mince môžu priniesť výrazné zisky a do ktorej kryptomeny je teraz najlepšie investovať? Poďme to zistiť!

>KÚPIŤ SPCT TOKENY TERAZ<

Cena Arbitrum prudko stúpa po správe spoločnosti Pantera Capital

V najnovšom liste spoločnosti Pantera Capital Blockchain Letter, ktorý bol zverejnený 12. septembra 2023 sa zdá, že trh s kryptomenami po náročnej fáze poklesu v roku 2022 vykazuje známky potenciálneho obratu v prípade mnohých špičkových kryptomien.

Uprostred toho sa Arbitrum, významné riešenie druhej vrstvy pre ethereum, objavilo ako hlavný príjemca, ktorý zažíva výrazný rast. Správa zdôrazňuje, že Arbitrum bol hnacou silou pozoruhodného 100 % nárastu objemu transakcií etherea za rok.

Po zverejnení správy spoločnosti Pantera Capital o ARB zaznamenala cena Arbitrum výrazný nárast. Cena Arbitrum vyskočila o 9,5 % z 0,755 dolára za ARB 12. septembra na 0,827 dolára za ARB 17. septembra.

Okrem toho sa výhľad ceny Arbitrum zdá byť optimistický. Údaje zdôraznené v správe spoločnosti Pantera Capital spolu s následnou reakciou ceny ARB naznačujú sľubnú cestu rastu ceny Arbitrum.

SHIB stúpa na cene po tweete stratéga spoločnosti Shiba Inu

V najnovších správach o SHIB sa obsahový stratég ekosystému Shiba Inu, Lucie, 15. septembra 2023 zapojil do komunikácie s komunitou prostredníctvom tweetu, v ktorom poskytol náhľad na budúce plány projektu a pokúsil sa upokojiť komunitu uprostred nedávnych neistôt.

Stratég zdôraznil potrebu neochvejného sústredenia, strategického umiestnenia Shiba Inu v očakávaní nadchádzajúceho obdobia rastu.

Po tweetu obsahového stratéga spoločnosti Shiba Inu zaznamenala cena akcie Shiba Inu výrazný nárast. Hodnota akcie Shiba Inu sa vyšplhala z 0,000007331 dolára 15. septembra na 0,000007564 dolára 16. septembra, čo predstavuje percentuálny nárast o 3,1 % po správe o SHIB.

Po predpovedi ceny SHIB sa budúcnosť spoločnosti Shiba Inu zdá byť sľubná, ako naznačujú nedávno poskytnuté strategické poznatky. Optimizmus komunity ohľadom Shiba Inu a pozitívna reakcia trhu na takéto správy o SHIB robia zo SHIB najlepšiu kryptomenu na nákup.

VC Spectra: Dosahuje obrovský 32% skok

VC Spectra je decentralizovaný hedžový fond, ktorý svojim investorom prináša reálny úžitok bez toho, aby sa obmedzil na udržateľnosť. VC Spectra je jedným z nových DeFi projektov, ktoré investujú do spoločností s potenciálom značných výnosov pri minimálnom riziku.

Natívnym tokenom platformy VC Spectra je SPCT, čo je token štandardu BRC-20 postavený na blockchaine Bitcoinu. Ponuka tokenu VC Spectra sa časom znižuje, pretože sa riadi deflačným mechanizmom podobne ako BTC.

Ešte zaujímavejšie je, že VC Spectra práve začal vyplácať dividendy svojim investorom vo fáze verejného predpredaja. Verejný predpredaj sa v súčasnosti nachádza v tretej fáze, pričom cena tokenu je 0,033 dolára, čo je 32 % skok oproti jeho predchádzajúcej hodnote 0,025 dolára.

Odborníci si všimli 312,5 % nárast hodnoty SPCT z jeho ceny v 1. fáze na úrovni 0,008 dolára a predpovedajú ďalšie zisky. Analytici sa domnievajú, že SPCT dosiahne do konca predpredaja hodnotu 0,080 dolára, čo pre nových investorov znamená impozantný zisk 142,42 %. Okrem toho je aktívny 50% bonus za vklad na všetky nákupy!

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Predpredaj: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: