Kryptomeny OKB a Hedera klesajú, ale VC Spectra ponúka investorom príležitosť

PR články VC Spectra predstavuje príležitosť pre investorov zarobiť
VC Spectra predstavuje príležitosť pre investorov zarobiť. Zdroj: vcspectra.io
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok spoločnosti VC Spectra. Keďže negatívna nálada na kryptotrhoch pretrváva, trpia dokonca aj najziskovejšie kryptomeny za posledné mesiace ako OKB a Hedera. Kryptomena OKB stratila svoje zisky dosiahnuté po oznámení inteligentného účtu 3. augusta. Hedera sa tiež prepadla po tom, čo v auguste rástla vďaka FedNow a ďalším partnerstvám. Zatiaľ čo tieto tokeny strácajú zisky, VC Spectra rastie. Pozrime sa na to, prečo odborníci vybrali VC Spectra ako najlepšiu kryptomenu na nákup.

>>KÚPIŤ TOKEN SPCT TERAZ<<

OKB stráca dynamiku

OKB zaznamenala prudký nárast svojej ceny po tom, čo spoločnosť OKX 3. augusta 2023 oznámila založenie inteligentného účtu. Smart Account je peňaženka s viacerými reťazcami rozložená do siedmich reťazcov. Účet prichádza s lepším UX a bezplatným 5 USDT bonusom na poplatky. Inteligentný účet tiež poskytuje prístup k swapom na jedno kliknutie a možnosť získať odmeny.

Dňa 5. augusta spoločnosť OKX zverejnila svoju deviatu po sebe idúcu správu o dôkazoch rezerv. Tento vývoj viedol k nárastu ceny OKB zo 41,85 dolárov 3. augusta na 48,87 dolárov 11. augusta.

Keďže však na kryptomenových trhoch nastala negatívna nálada, aj OKB stratila časť svojich ziskov. Od 11. augusta klesla o 10 % na 43,97 dolárov 29. augusta.

V dôsledku toho sú experti a analytici, ktorí hľadajú najlepšiu kryptomenu na nákup, voči OKB skeptickí.

Hedera stráca zisky

K najväčšiemu vývoju v rámci ekosystémov došlo v poslednom období na Hedera. Dňa 2. augusta 2023 spoločnosti Fresh Supply Co. a Hedera  uzavreli partnerstvo s cieľom začleniť HBAR do svojho platobného systému Mastercard. Ďalej spoločnosti Hyundai a Kia Motors 10. augusta integrovali Hedera do svojich systémov monitorovania emisií uhlíka v dodávateľskom reťazci.

Najväčším oznámením však bolo, keď spoločnosť FedNow prijala 14. augusta mikroplatobný systém Dropp. Dropp je dApp postavená na sieti Hedera. Hodnota kryptomeny vzrástla od 2. augusta do 15. augusta o 50 %. Cena sa počas tohto obdobia zvýšila z 0,050 dolára na 0,075 dolára. Ďalej prišli oznámenia, že 29. augusta prekročila Hedera vo svojej hlavnej sieti 19 miliárd transakcií. V ten istý deň spustila spoločnosť Carbonbase v sieti Hedera globálny klimatický register.

Keďže však na kryptomenových trhoch nastala negatívna nálada, Hedera tiež čelila náporu. Od svojho maxima z 15. augusta sa prepadla o 25,3 % a aktuálne sa obchoduje na cene okolo 0,056 dolára.

VC Spectra zažiarila po tom, čo investorom vygenerovala 212,5% zisk

Spoločnosť VC Spectra (SPCT), postavená na sieti bitcoin, funguje ako decentralizovaný hedžový fond, obchodná platforma a protokol na správu aktív. VC Spectra (SPCT) je riadený komunitou a jeho cieľom je demokratizovať investovanie do nových projektov ICO, blockchainu a špičkových projektov DeFi.

Pomocou špičkových odborníkov a najmodernejšej umelej inteligencie sa VC Spectra (SPCT) snaží priniesť finančnú revolúciu. VC Spectra (SPCT) generuje udržateľné zisky prostredníctvom algoritmického obchodovania, systematického obchodovania, arbitráže a techník obchodovania so skalpovaním. Zisky sa potom prerozdeľujú používateľom ako odmeny a dividendy.

Vlastným tokenom riadenia platformy VC Spectra je token SPCT. Token je deflačný a je postavený na štandarde tokenu BRC-20.

VC Spectra uskutočňuje verejný predpredaj tokenu SPCT v 3. etape za cenu 0,025 dolára za SPCT. Investori v 1. etape už získali 212,5 % zisku. Po skončení predpredaja investori 3. etapy dosiahnu zisk 220 %, keďže SPCT dosiahne 0,08 dolára za token.

Ak vás teda zaujíma, do akej kryptomeny je najlepšie investovať, VC Spectra (SPCT) je výberom odborníkov.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Nakúpiť cez presale: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!