Binance spolupráca s Ronaldom
Binance spolupráca s Ronaldom. Zdroj: binance.com

Zbierka NFT CR7 je dostupná exkluzívne na Binance a bude prvou zo série vydaní s futbalovou ikonou Cristianom Ronaldom. 

Prvá kolekcia NFT od Cristiana Ronalda bude dostupná v piatok 18. novembra v rámci exkluzívneho, viacročného partnerstva so spoločnosťou Binance, popredným svetovým poskytovateľom blockchainového ekosystému a infraštruktúry kryptomien. 

Budú dostupné nové NFT

Uvedenie na trh je podporené globálnou marketingovou kampaňou na čele s Ronaldom, ktorej cieľom je poskytnúť jeho fanúšikom úvod do ekosystému webu 3.0 prostredníctvom NFT.

Každá NFT socha zobrazuje Ronalda v ikonickom momente z jeho života, od nožničiek, ktoré definovali jeho kariéru, až po jeho detstvo v Portugalsku.

 • 45 CR7 NFT s najvyššou hodnotou (5 SSR a 40 SR) bude vydražených na trhovisku Binance NFT. Aukcia zostane otvorená po dobu 24 hodín, pričom NFT budú udelené tomu, kto ponúkne najvyššiu ponuku. Ceny ponúk budú začínať na 10 000 BUSD pre SSR a 1 700 BUSD pre SR. 

 • Zvyšných 6 600 NFT (600 R a 6 000 N) bude ponúkaných prostredníctvom platformy Binance Launchpad, počnúc od 77 BUSD pre normálnu vzácnosť.

 • Každá úroveň vzácnosti bude mať svoj vlastný súbor exkluzívnych výhod, ako napríklad:

  • Osobný odkaz od Cristiana Ronalda

  • Podpísaný tovar CR7 a Binance

  • Zaručený prístup pre všetky budúce dropy CR7 NFT

  • Bezplatné dodatočné CR7 mystery boxy

  • Prístup k darčekovým predmetom s podpísaným tovarom a výhrami

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Navyše, noví používatelia, ktorí sa zaregistrujú na stránke Binance.com (a dokončia proces KYC), získajú mystery boxy Cristiana Ronalda. Tieto boxy môžu obsahovať limitovanú edíciu NFT.

Budúce sady kolekcie Cristiano Ronaldo NFT budú dostupné začiatkom roka 2023. Všetky kolekcie budú dostupné exkluzívne na stránke Binance.com; sledujte Binance na Twitteri a získajte najnovšie aktualizácie.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance