Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

  • Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull zameranej na svet kryptomien a blockchainu.
  • Konferencia ponúka prednášky, panely, workshopy a networking s odborníkmi z odvetvia.
  • Súčasťou je aj bohatý sprievodný program.
PR články Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul
Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Zdroj: Shutterstock.com/Tsuguliev
BITmarkets BITmarkets

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií.

CryptoVestibull: Unikátne podujatie

CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu. Konferencia poskytuje platformu pre zdieľanie poznatkov, networking a diskusiu o najnovších trendoch a inováciách v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví.

Vďaka partnerstvu s Kryptomagazínom majú čitatelia možnosť nazrieť aj do zákulisia pripravovaného podujatia, vedieť všetky informácie ako prví, a navyše získať vstupenky so špeciálnou zľavou.

Na oficiálnej webovej stránke konferencie nájdete postupne všetky potrebné informácie o programe, rečníkoch a možnostiach zakúpenia vstupeniek. 

Konferencia CryptoVestibull prilákala mnohých kryptonadšencov

Konferencia CryptoVestibull prilákala mnohých kryptonadšencov. Zdroj: Archív CryptoVestibull

Tie si aktuálne môžete kúpiť hneď v 3 variantoch (Crab, Shark, Whale), a to dokonca za zvýhodnenú cenu. 

Navyše, máme pre vás skvelú správu – pokiaľ pri kúpe vstupenky typu Crab použijete zľavový kód “kryptomagazin10”, aktivujete si zľavu 10 %.

V prípade, že sa rozhodnete pre kúpu akéhokoľvek typu vstupenky, a zaplatíte BTC, získavate dodatočnú zľavu až 21 %. Túto zľavu spolu s naším zľavovým kódom dokonca môžete kombinovať.

Mám záujem

Nabitý program

CryptoVestibull prináša bohatý program plný zaujímavých prednášok, panelov a workshopov. Účastníci budú mať príležitosť stretnúť sa s poprednými odborníkmi v oblasti kryptomien a blockchainu, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti a vízie do budúcnosti. Medzi rečníkmi nebudú chýbať zástupcovia popredných kryptomenových projekto a ďalší odborníci z odvetvia.

Okrem získavania cenných informácií a poznatkov ponúka CryptoVestibull aj skvelú príležitosť na networking. Účastníci budú mať možnosť nadviazať nové kontakty, vymieňať si názory a diskutovať o potenciálnych spolupracách a projektoch.

Kryptomagazín ako hlavný partner konferencie bude mať na podujatí výrazné zastúpenie. Prinesieme vám aj exkluzívny obsah z konferencie, vrátane rozhovorov s organizátormi či reportáží.

Konferencia CryptoVestibull sa uskutoční v priestoroch Domu odborov v Žiline 14. septembra (v sobotu). 

Počuť sme mohli mnohých zaujímavých hostí

Počuť sme mohli mnohých zaujímavých hostí. Zdroj: Archív CryptoVestibull

Ak ste nadšencom kryptomien a zaujímate sa o najnovšie trendy a inovácie v oblasti blockchainu, CryptoVestibull je podujatie, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu už teraz a staňte sa súčasťou tejto prestížnej konferencie.

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že CryptoVestibull bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom plným inšpirácie, získavania nových poznatkov a networkingu.

CryptoVestibull na Facebooku: TU

Udalosť na Facebooku: TU

CryptoVestibull na Instagrame: TU

TIP Získať vstupenky za zvýhodnenú cenu

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: CryptoVestibullTAGY:
Autor:
Henrieta Balázsová
Henrieta Balázsová

Vyštudovala psychológiu, no nakoniec jej učaroval svet marketingu. Na vlnách kreatívy surfuje od roku 2016. Venovala sa aj redaktorskej a editorskej činnosti pre viaceré redakcie.