Kryptofirma vybrala 12 miliónov dolárov – ako medvedí trh to nevyzerá!

Novinky Firma Tagomi Holdings kupuje bitcoin
Firma Tagomi Holdings kupuje bitcoin. Zdroj: shutterstock.com/Lightboxx
BITmarkets BITmarkets

Čaká nás šanca na býčí trh prostredníctvom maklérskych firiem? Tradiční kryptofanúšikovia síce nie sú nadšení, keď pre nich niekto predáva a kupuje ich digitálne aktíva, no to by sa mohlo zmeniť. Do kryptosveta prichádzajú nové možnosti. Otvorila ich firma Tagomi Holdings.

Nové možnosti prináša maklérska firma Tagomi Holdings Inc. Tá kupuje Bitcoiny a iné digitálne aktíva v prospech inštitucionálnych investorov, čím chráni ich identitu a ich stratégie. Okrem iného má firma v záujme spustenie špeciálneho portfólia pre dlhodobých investorov, pokročilý obchodný terminál pre aktívnych obchodníkov a API pre rôzne typy programového obchodovania. Vyzerá to tak, že Tagomi sa chystá zredukovať priepasť medzi mainstreamovými investormi a „divokým západom” kryptomien. Už súčasný základný obchodný model je pre manažérov a pre kapitálových investorov veľmi výhodný.

Finančné prostriedky vo výške 12 miliónov dolárov

Firma Tagomi Holdings Inc. včera oznámila, že počas druhého kola financovania viedla fond vo výške 12 miliónov dolárov. Medzi investorov patrila aj spoločnosť Pantera Capital Management, spoločnosť založená na amerických digitálnych aktívach, ale aj napríklad Bailey Family a Multicoin.

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Tagomi, pretože pokračujú v budovaní dynamiky a trakcie. Považujeme ich produkt a tím za najlepší vo svojej triede a ako ďalší krok vo vývoji spôsobu, akým sa digitálne aktíva obchodujú,”

– uviedol Matt Huang, zakladajúci partner spoločnosti Paradigm.

Býk pre kryptotrh

Momentálne sa vo svete nachádza mnoho tradičných finančných gigantov zo starej školy, ako napríklad penzijné fondy, zaisťovacie fondy, dotácie a podielové fondy, ktoré chcú vstúpiť do priestorov kryptotrhu. Tieto inštitúcie sú skutočnými veľrybami, ak si predstavíme obraty peňazí, s ktorými denne pracujú. Len taký trh dôchodkových fondov má hodnotu viac než 40 biliónov dolárov, vrátane aktív v hodnote 6 biliónov dolárov!

Tieto veľryby majú veľa peňazí, no nemôžu vhupnúť do trhu plného špekulácií. Na to, aby do kryptotrhu vstúpili, je potrebné zmeniť niekoľko vecí. Jednou z nich je nutnosť služby, pri ktorej veľký investor môže vstúpiť na kryptomenový trh s investíciami v hodnote niekoľkých miliónov dolárov bez toho, aby na seba upriamil pozornosť malých investorov. Veď si len predstavte ten chaos, ktorý by nastal, keby sa z ničoho nič začali objavovať nákupné objednávky v hodnote 1 milióna USD!

Ak by teda veľryby získali alternatívu k obchodným kryptocentrám prostredníctvom maklérskych firiem, bolo by oveľa menej pravdepodobné, že by spôsobili náhle pohyby cien na maloobchodnom trhu. Preto možno predpokladať, že priemerný Bitcoin investor môže postupom času očakávať stabilnejší trh, po ktorom bude nasledovať postupný rast.

Čo si myslíte vy? Sú maklérske firmy predsa len šancou na vypustenie býka z ohrady?

Zdroj:
ccn.com

Čo čítať ďalej?

Veľký americký supermarket končí s Visou a zvažuje Bitcoin! – Takže takto to začína?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul