Táto kryptoburza znižuje poplatky na nulu. Na využitie akcie máte už len pár dní

  • Nulové poplatky za spotové obchodovanie?
  • Na Bitmarkets je to realita.
Obchodovanie Nulové poplatky za obchodovanie
Nulové poplatky za obchodovanie. Zdroj: shutterstock.com/Jiffy Avril
BITmarkets BITmarkets

Investori do kryptomien profitujú z nižších poplatkov v porovnaní so svetom tradičných investičných aktív. Odvetvie kryptobúrz tento rok prechádza hlbokými zmenami. Popri zavádzaní nových funkcií, kľúčoví hráči drasticky znižujú svoje poplatky.

BITmarkets začiatkom roka vyrazila do ofenzívy proti najväčším svetovým hráčom a urobila odvážny krok, keď dočasne zaviedla nulové poplatky za spotové obchodovanie. Akcia končí tento týždeň, takže záujemcovia o mimoriadne zvýhodnenie majú čas už len tri dni, do piatku 31. mája.

Využite posledné dni s nulovými poplatkami na BITmarkets

Aj po tomto dátume zostanú poplatky na BITmarkets rovnako ako u ďalších popredných búrz len zlomkom toho, čo retailoví zákazníci zvyčajne platia bankám alebo maklérom za štandardné investičné príkazy.

Bitmarkets znižuje poplatky na minimum

Bitmarkets znižuje poplatky na minimum. Zdroj: bitmarkets.com

Iba čas ukáže, či sa táto konkurenčná výhoda kryptofinancií stane štandardom alebo je súčasná poplatková vojna dočasnou fázou pred konsolidáciou trhu, podobne ako sme toho boli svedkami v tradičnom finančníctve po nástupe nových hráčov na trh a ich digitálnej disrupcii.

92%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Bitmarkets a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

BITmarkets dočasnou elimináciou poplatkov sledovala predovšetkým cieľ rozšíriť pozvánku do svojho ekosystému širšej komunite kryptoinvestorov a obchodníkov. Tí tak môžu stále nakupovať viac ako 100 kryptomien bez poplatkov. BITmarkets je aj naďalej odhodlaná zdokonaľovať zážitok z obchodovania s virtuálnymi menami pre svoju komunitu obchodníkov tým, že im obchodovanie zjednoduší čo najviac.

TIP Registrovať sa a využiť nulové poplatky

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: BitmarketsTAGY:
Autor:
Henrieta Balázsová
Henrieta Balázsová

Vyštudovala psychológiu, no nakoniec jej učaroval svet marketingu. Na vlnách kreatívy surfuje od roku 2016. Venovala sa aj redaktorskej a editorskej činnosti pre viaceré redakcie.