[KRÁTKA SPRÁVA] Už zase to letí hore – Máte nakúpené?

1
bitcoin rast

Korekcia, zdá sa, skončila. trh s kryptomenami na čele s Bitcoinom už zase stúpa. Bitcoin za posledné hodiny pribral 180 $ (2,5%). Altcoiny pokračujú v predbiehaní Bitcoinu. Ethereum hlási +5%, Bitcoin Cash už +12% a Bitcoin SV dokonca +32%!!!

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Rok 2020 je zatiaľ pre coiny veľmi prívetivý a fanúšikovia kryptomien môžu byť spokojní. Všetko pekne rastie a my v Kryptomagazine sa snažíme, aby ste tu našli kvalitné čítanie.

Na niektoré články sme obzvlášť hrdí. Bohužiaľ, zdá sa nám, že niektoré super články ste prehliadli. Tu sú tri, ktoré by ste si naozaj mali prečítať.

Určite by sme vás chceli upozorniť na skvele spracovaný rozhovor s expertmi na Cardano. Lukáš Bárta a Jaromír Tesař vedú česko-slovenskú Cardano komunitu. Prvú časť rozhovoru nájdete tu:

[Rozhovor] Cardano sa vyvíja ako softvér pre jadrové elektrárne – Lukáš Bárta a Jaromír Tesař o vývoji a budúcnosti Cardana

A tu je druhá časť:

[Rozhovor 2. časť] Cardanians: Budovanie komunity je o práci a zisk zo stakingu Cardana bude 7 – 12 %

Zarábať na kryptomenách je síce fajn, no šťastie a naplnený život vám to určite neprinesie. Už malé deti predsa vedia, že za peniaze sa šťastie kúpiť nedá. V dospelosti však na toto múdro často zabúdame. Naháňate sa neustále za peniazmi? Nepremárnite svoj život naháňaním tieňov! Stanovte si zmysluplné priority.

Priority a čas – Nepremárnime svoj život naháňaním tieňov

Nakoniec ešte chceme upozorniť na článok, ktorý si na sociálnych sieťach vyslúžil veľa hejtu. Hlavne od ľudí, ktorí ho ani len neotvorili: nadpis môžno vyzerá trochu populisticky,no je veľmi dobre podložený. Ak ste tento článok nečítali, mali by ste tak urobiť. Dlhodobé modely vývoja ceny Bitcoinu síce väčšinou nevychádzajú, no aj tak majú niečo do seba.

Najlepší dlhodobý model Bitcoinu – Podľa indikátora BLGC mierime na $ 160 000

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance