Každý kto sa zúčastnil tohto airdropu dostal 600 000 $

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Nedávno sme vás upozornili na masívny airdrop UNI tokenov. Každý, kto aspoň raz použil burzu Uniswap dostal 400 UNI v hodnote cca 2000 $. TO však nie je nič oproti ďalšiemu DeFi airdropu – MEME – ktorý má po zalistovaní tokenu na Poloniexe hodnotu 600 000 $.

Pozrite sa, ako za posledný mesiac rástla cena tohto coinu:

The degenerator MEME coin defi

Hodnota MEME od začiatku septembra vyrástla o 900% a to aj napriek tomu, že jeho podporovatelia ho šíria so sloganom „nekupujte MEME.“ V súčasnosti je táto kryptomena na 254-mieste s kapitalizáciou 48 miliónov dolárov.

Zvláštny pôvod MEME DeFi projektu a rekordný airdrop

MEME pôvodne vznikol ako Tweet od Jordana Lyalla na falošný DeFi projekt The Degenerator. Jordan sa tak snažil upozorniť na nezmyselnosť niektorých protokolov a chamtivosť investorov, ktorý zneužívajú tehto hype na Yieldfarming.

Niekto však rýchlo vytvoril rovnomerný ERC-20 token a zalistoval ho na Uniswape pod tickerom MEME. 28 000 tokenov bolo formou airdropu rozdistribuovaných v komunite. Každý záujemca dostal 250 MEME. Málokto však tušil, že hodnota jednej mince o pár týždňov dosiahne 1700 $.

Z MEME sa nakoniec stal seriózny projekt, ktorý spája decentralizované technológie s umením a prajeme mu veľa šťastia.

Nezabudnite sa dnes o 18:00 pripojiť na náš stream! Budeme rozoberať aktuálny stav ekonomiky. A prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu BitLink

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre