uniswap airdrop 1800 $ pre každého

Uniswap token UNI minulý týždeň spravil veľký poprask na trhu s kryptomenami. Kryptomena najväčšej decentralizovanej burzy má obrovský úspech a po príchode na klasické zmenárne sa jej hodnota veľmi rýchlo strojnásobila. Z 2,5 $ vyrástla až na 8 $. Cez víkend však hype trochu ochladol a po korektívnom pohybe sa obchoduje za menej než 5 $.

Uniswap UNI/USDT - Binance
Uniswap UNI/USDT – Binance

Dôvodom prepadu môže byť aj fakt, že takmer užívatelia si už vyzdvihli 74% všetkých UNI tokenov. Veľa z nich využilo vysokú cenu tokenu a okamžite ho predali. Peniaze ZDARMA!

Dajte si pozor na tento Uniswap podvod! Nenechajte sa napáliť.

Rekordný airdrop 1800$ pre každého, kto použil Uniswap!

Podľa analytickej spoločnosti DuneAnalytics si tokeny vyzdvihli približne 180 000 ľudí a aktuálne sa nachádzajú na 140 000 Ethereum adresách. Dokopy takto do obehu vstúpilo 110,8 miliónov mincí.

Nárok na UNI mal každý, kto pred spustením tejto kryptomeny aspoň raz použil Unisvap. Používatelia dostal neuveriteľných 400 mincí, ktoré teraz majú hodnotu 1850 $. V čase najväčšieho hypu to však bolo takmer 4000 $. Ide o jeden z najväčších airdropov v histórii.

A čo vy? Za koľko ste predali svojich 400 UNI?

View Results

Loading ... Loading ...

Uniswap však nie je jediná decentralizovaná burza na trhu. Tu sú tri najlepšie! Zistite o nich viac:

TOP 3 DEXy ktoré sú lepšie než normálne burzy

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance