Je toto ten najzaujímavejší smartfón na trhu do 200 eur? Dokáže to, čo ostatné nie

  • Spoločnosť CMF predstavila nový smartfón Phone 1.
  • Ten disponuje vymeniteľným zadným krytom.
  • Mnohých prekvapí jeho nízka cenovka.
Technológie Dizajn je skutočne unikátny
Dizajn je skutočne unikátny. Zdroj: cmf.tech
BITmarkets BITmarkets

Spoločnosť však ukázala aj ďalšie dva produkty. Tým prvým sú smart hodinky CMF Watch Pro 2. Tie oproti minulej generácii prinášajú kruhový tvar, v ktorom sa nachádza 1,32-palcový AMOLED displej s rozlíšením 466 x 466 pixelov.

Nechýba meranie tepu, okysličenia krvi a meranie stresu, pričom dokážu merať viac ako 120 športových aktivít. Môžete cez ne volať alebo si nechať zobrazovať správy z pripojeného smartfónu. Výdrž sa pohybuje na úrovni 11 dní. Cena je 69 eur.

Posledným novým produktom sú bezdrôtové slúchadlá CMF Buds Pro 2. Vo vnútri sa ukrývajú 11-milimetrové dynamické meniče a 6-milimetrové výškové reproduktory. Nechýba podpora kodeku LDAC, ale aj Hi-Res Audio a Dirac Opteo.

CMF hovorí aj o kvalitných hovoroch, o ktoré sa stará až šestica reproduktorov. Spolu s nabíjacím puzdrom výrobca avizuje výdrž až na úrovni 43 hodín. Cena je stanovená na 59 eur.

CMF

CMF, podznačka Nothing, je značka spotrebných technológií so sídlom v Londýne, ktorej cieľom je sprístupniť skvelý dizajn a zároveň poskytnúť užívateľskú skúsenosť bez kompromisov prostredníctvom zamerania sa na základné funkcie produktu.

Zaujímate sa o to, ako odísť do dôchodku so štedrým pasívnym príjmom? Pozrite si naše video.

SpäťStrana 2/2
Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: MôjAndroidTAGY:
Autor:
Michal Sobek
Michal Sobek

Vyštudoval odbor masmediálne štúdia. Od skončenia školy sa venuje redaktorstvu, pričom okrem technológií aktívne sleduje aj politické dianie, ktoré s jeho témami často úzko súvisí.