Južná Kórea vyšetruje najväčšiu burzu Upbit.
Južná Kórea vyšetruje najväčšiu burzu Upbit. Zdroj: shutterstock.com/Grey82

Kryptotrhy opäť krvácajú a pád zasiahol väčšinu kryptomien. Dôvod? Najväčšia juhokórejská kryptoburza Upbit je vyšetrovaná miestnou políciou kvôli podozreniam z podvodu a objavili sa aj ďalšie negatívne správy.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravila Denisa.

Celková trhová kapitalizácia kryptomien už klesla tesne pod 400 miliárd dolárov a trhy padajú ďalej. Mnoho investorov správu o Upbit nazýva FUDom, ale zdá sa, že na kórejskom trhu existuje skutočne neistota ohľadom situácie okolo burzy Upbit.

FUD vládne, trhy padajú

Zatiaľ kolujú iba neoverené správy, podľa ktorých juhokórejské úrady vtrhli na burzu a prevádzajú tam kontrolu. Táto informácia bola nešťastne načasovaná a spolu s ďalšími negatívnymi správami o predaji väčšieho množstva BTC z peňaženky Mt. Gox (písali sme včera v správach), predpoveďou NVIDIE a komentármi Buffetta, spôsobili pád hlboko do červených čísiel.

Ale aj tu sa dá nájsť dobrá správa – teraz je vhodná doba na nákup, ak ste tak ešte neurobili. Ďalšie informácie vám prinesieme v dnešných správach.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
https://news.bitcoin.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance