[Hot News] Hyundai Mining pool hacknutý!

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Servery mining poolu od HDAC – dcérskej firmy spoločnosti Hyundai – zaznamenali hackerský útok a ich pool bol donútený dočasne pozastaviť možnosť výberu peňazí. Hack sa udial dňa 24.5. no oznámený bol až dnes.

Väčšina užívateľov v ohrození

Podľa lokálneho informačného portálu TokenPost sa hackerom podarilo získať vzdialený prístup k serverom. HDAC dnes oznámila, že sa snaží získať prístup ku svojím zariadeniam a pripravuje ich na ďalší chod. Detaily budú verejne dostupné až po skončení vyšetrovania. Až sa tak stane, publikujeme na Kryptomagazine follow-up v ktorom vás budeme informovať o najnovšom dianí. Prihláste sa na odber notifikácií (návod nájdete tu), prípadne nás sledujte na facebooku, nech vám nič neujde.

“V súčasnosti HDAC mining pool využíva 299 ľudí, no nie všetci boli zastihnutí dnešným hackom. Momentálne nie je jasné, koľko účtov bolo ohrozených, no vyšetrovací tím predpokladá, že by to mala byť väčšina.”

Povedal zástupca HyundayPay.

Včera sme streamovali na YouTube. Ak chcete počuť o najnovšom dianí z krypto-trhu a o veľkom oznámení z našej stránky Trading11.com, pozrite sa na tento záznam.