[Hot] Bitcoin na 11 000 USD – Ideme konečne na ATH?

0

Od začiatku víkendu sa to na trhu dalo poriadne do pohybu. Bitcoin prerazil silnú rezistenciu na hodnote 10 500 dolárov a mieri k niekoľkoročným najvyšším hodnotám. Kde by sa mohol zastaviť?

Aj napriek veľkej bullish sile na trhu sa nezvyšuje volume a rovnako tak ani nie je cítiť prílev nového kapitálu. Zatiaľ čo BTC rastie, tak altcoiny zažili v priebehu dnešného dňa jeden z najhorších prepadov vôbec. Čo to znamená? Že na trh neprišiel nový kapitál a peniaze z altcoinov sa len preniesli do BTC. Toto však na trhu nechceme vidieť.

BTC síce môže rásť. Nepochybne aj na ATH. To by ale najskôr musel byť celý kapitál preliaty z altcoinov do BTC. Takúto možnosť beriem ako málo pravdepodobnú. Skôr si myslím, že sa zopakuje podobný scenár, aký sme mohli sledovať minulý rok cez leto. Bitcoin taktiež úplne zničil altcoiny a vyletel až na 14 000 USD. Následne sa aj tak vrátil hlboko pod 10 000 USD. Rast na ATH môže prísť už čoskoro, ale nebude sa vyznačovať dlhou sviečkou. Naopak, bude nenápadne po niekoľko desiatkach dolárov za deň získavať na hodnote.

K aktuálnej situácii na trhu sme pre vás pripravili špeciálny video update:

Prečítaj si aj: Tesla smeruje do indexu Standard and Poor’s 500 – štvrtý ziskový kvartál v poradí

Čo nás čaká?

Bitcoin s veľkou pravdepodobnosťou bude pokračovať v bullish trende. Ešte raz však zdôrazňujem, že si treba dávať pozor na fake bullish pohyb. Bez podpory volume a nových investícii sa ďaleko nedostane. Osobe väčší rast ako na 15 000 USD neočakávam. V takom prípade by už altcoiny spadli veľmi nízko. Odporúčam sa teraz držať mimo trh, prípadne za každú cenu neporušovať trading stratégiu, inak to môže vyjsť veľmi draho.

Kryptomagazin.sk nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ sa zaujímaš o trading, určite odporúčame navštíviť sekciu našich členstiev na webe trading11.com. Okrem niekoľkých členstiev je možnosť výberu z viacerých kurzov alebo dokonca spoločné členstvá, ktoré sme vytvorili v spolupráci s tradermi z CZ/SK scény. Rovnako tak odporúčame Vysokú školu tradingu, ktorá z teba urobí za jeden mesiac poriadneho tradera.

Využite 20 % zľavu na kurz v predpredaji a skombinujte ju s týmto zľavovým kupónom.

VST25

Tento kupón má desať použití
ZĽAVA 25%
na všetky produkty v našej Vysokej Škole Tradingu

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre