Hoskinson (ETH a ADA): Vstup Wall Street na kryptotrhy prinesie bilióny

Novinky
Bitcoin
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Charles Hoskinson, spoluzakladateľ platformy Cardano a bývalý CEO a spoluzakladateľ platformy Ethereum, napísal na Twitteri, že Wall Street prinesie do budúcnosti kryptosvetu desiatky biliónov dolárov. Jeho odvážne tvrdenie prišlo potom, čo všetky kryptomeny prudko spadli a kryptotrh stratil 13 miliárd USD.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Žiarivá budúcnosť?

Na svojom Twitter účte doslova uviedol: “…médiá často zabúdajú na skutočnosť, že po ďalšej vlne regulácií sa na scéne objaví Wall Street so svojim kapitálom. To znamená bilióny USD, ktoré vstúpia do kryptopriestoru. Budúcnosť vidím v žiarivých farbách.”

Wall Street pomaly mení názor na kryptomeny

Zaujímavé je, že niekoľko firiem a obchodníkov na Wall Street sa otvára myšlienke kryptomien. Mike Novogratz, bývalý zamestnanec Goldman Sachs a teraz generálny riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital Capital Management, nedávno uviedol, že je “takmer nezodpovedné”, aby sa firmy vyhýbali investíciám do kryptomien. Minulý mesiac ďalší výkonný riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs, Richard Kim, opustil Wall Street, aby sa pripojil k spoločnosti Galaxy Digital ako COO.

Korekcia a konsolidácia kryptotrhom prospeje

Hoskinson najskôr nie je prekvapený meniacimi sa hodnotami na kryptotrhoch. V januári roku 2018 predpovedal, že kryptotrhy stretne cenová korekcia aj konsolidácia. Dodal, že by to odstránilo projekty, ktoré neboli postavené na silných obchodných modeloch, alebo ktoré majú nerealistické ciele. Vývojár je v súčasnej dobe generálnym riaditeľom technologickej spoločnosti Input Output HK. Spolu s ďalšími členmi tímu vytvoril distribuovanú platformu Cardano. Jedná sa o siedmu najväčšiu kryptomenu podľa trhovej kapitalizácie.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Všetko o platforme Cardano

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Zdroj: CCN.com

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísala Denisa.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.