[Herné novinky] – Nový Resident Evil, vo FIFA 20 nebude česká liga a veľa ďalšieho

0

Dnes je pondelok a máme tu opäť zhrnutie uplynulého týždňa. Aké herné novinky sme sa dozvedeli? Capcom sa chystá oznámiť nový Resident Evil, RPG herná novinka GreedFall sa predstavuje v novom traileri, FIFA 20 bez českej ligy, ale s pár českými tímami a Gearbox oznamuje Homeworld 3 a Homeworld Mobile.

Capcom sa chystá oznámiť nový Resident Evil

Herné štúdio Capcom ohlásilo účasť na Tokyo Game Show 2019, kde sa chystá oznámiť nový diel bohatej série Resident Evil. Zatiaľ uniklo len pár detailov. Podľa grafiky je skoro 100 % isté, že pôjde práve o nový Resident Evil. Otázkou teraz je, či sa chystajú ukázať nástupcu Resident Evil 7 alebo remake Resident Evil 3.

Oznámenie bude už zmieňovaného 9. septembra, ukážku z hry by sme potom mali vidieť o deň neskôr.

GreedFall sa pripomína v novom gameplay

Najočakávanejšou hrou septembra je práve RPG hra GreedFall. Má veľké očakávania, prestížne zahraničné herné magazíny o hre píšu ako o veľmi nádejnej, takže sa máme naozaj na čo tešiť.

Hra vychádza už tento mesiac, a to konkrétne 10. septembra.

FIFA 20 bez českej ligy, ale ponúkne Spartu, Slaviu a Plzeň

Ani tento rok sa nedočkáme. Českí fanúšikovia sa opäť budú musieť zaobísť bez českej futbalovej ligy. Je to už dlhých deväť rokov, čo sa na ňu čaká. Tešiť sa tak môžeme len na tri najväčšie české kluby, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň.

Je tu však veľká šanca, že by sme českú ligu mohli vidieť v ďalšom ročníku, teda FIFA 21. Aspoň to tvrdí Daniel Hajný, marketingový riaditeľ ligovej futbalovej asociácie.

Mohlo by vás zaujímať: [VIDEO] Je možné komunikovať rýchlejšie než svetlo? – Tachyónový antitelefón – v EN

Gearbox oznamuje Homeworld 3 a Homeworld Mobile

Gearbox oznamuje pokračovanie vesmírnej real-time stratégie Homeworld. Pôjde o priame pokračovanie z roku 2003. Vývoj hry však musia zaplatiť fanúšikovia, a to konkrétne cez crowdfundingovú kampaň na Figu.

Hra je aktuálne v začiatkoch, podľa oficiálnych informácií sa na Homeworld 3 pracuje iba pár mesiacov. Dátum vydania sa žiaľ plánuje až na rok 2022.

Na svoje si prídu aj mobilní hráči, vzniká totiž ešte spin-off Homeworld Mobile. Vyjsť má v roku 2020 a pripraví ho štúdio Stratosphere.

Čo čítať ďalej?

CEO Twitteru hacknutý – Xbox má výpadky – Novinky na Spotify a Facebooku

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radek C.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of