Grayscale

Spoločnosť Grayscale Investments, najväčší svetový správca digitálnych aktív, sa začína prehlbovať do sveta decentralizovaného financovania (DeFi) s piatimi novými trustmi, vrátane tokenu LINK, BAT, MANA. Dva zostávajúce trusty sú Filecoin (FILE) a Livepeer (LPT).

BAT na to okamžite zareagoval rastom a spravil zisk 33%. Stúpajú aj ostatné mince:

Všetky tieto coiny môžete nakupovať na burze Binance. Ak tam ešte nemáte účet, vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Tvorcovia tokenu BAT spravujú aj populárny prehliadač Brave založený na Chromium softvéri, ktorý je zameraný na súkromie na internete. Jednoznačne odporúčame používať ho. Stiahnuť Brave môžete tu. Následne si importujete záložky, heslá a históriu a ste, ako doma.

Najnovšie trusty Grayscale nasledujú po rade podobných produktov od iných správcov digitálnych aktív, ktorí sa snažia čerpať inštitucionálne peniaze na trhu DeFi. Napríklad CoinShares minulý mesiac vydal svoj DeFi indexový token, rovnako ako Bitwise so svojím Bitwise DeFi Crypto Index Fund.

Čítajte tiež – Coinbase Pro pridáva podporu pre ADA – cena prudko stúpla o 25%!

Čo Grayscale chystá v budúcnosti?

Ak budú dodržané všetky náležitosti, čoskoro sa možno dočkáme trustov pre Aave, Cosmos, Polkadot, Monero a Cardano.

Nové trusty sú prvými prírastkami firmy od roku 2019 a prichádzajú po tom, čo spoločnosť Grayscale vyhodnotila podľa správy potenciálny dopyt a vykonala náležitú starostlivosť v súvislosti s príslušnými protokolmi.

Z nuly na 6000% za týždeň – Zombie shitcoiny ožívajú a my vieme prečo

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance