[GAMING] 1000 satoshi každý týždeň za hranie puzzle hry? Vitajte v BitcoinBlast!

BITmarkets BITmarkets

Zvykli sme si na to, že vám predstavujeme hry pre dlhé chvíle na telefónoch, ktoré vám zarobia nejaké tie drobné coiny. Ani tento raz to nebude inak. Ďalšiu zaujímajú hru pre Android vám prinášame v podobe puzzle hry BitcoinBlast. Okrem toho, že sa jedná o veľmi relaxačnú hru na zabitie voľného času, viete z nej vytrieskať aj nejaké satoshi tak ako v predchádzajúcich hrách, ktoré sme vám v minulých článkoch predstavili.

Ako základ pre vyplatenie Coinbase

Hra si pri zaregistrovaní od vás vypýta email alebo adresu bitcoinovej peňaženky na Coinbase. Ak nemáte účet Coinbase, tak si ho vytvoríte TU. 🙂 Hra vypláca raz týždenne priamo na Coinbase bez akéhokoľvek poplatku. Na získanie bodov stačí hru jednoducho hrať. Body Vám „naskáču” v pozadí. Denný limit je 1 000 bodov (100 satoshi) a týždenný je niečo cez 11 000 bodov (cca 1 100 satoshi). Požiadať o výplatu musíte ručne a to raz za týždeň po dosiahnutí aspoň 1 000 bodov (100 satoshi).

O čo v hre ide?

Cieľom hry je nájsť najmenej tri rovnaké farebné trojice a splniť pomocou toho úlohu, ktorú vám zadá. Niekedy je treba uvoľniť „zamrznuté” kocky, niekedy zabrániť odpáleniu bomby a pod. Rozhodujúcou vecou náročnosti je vyhradený čas na tieto úlohy alebo počet krokov, ktoré nesmiete prekročiť. Hra ako mnohé iné, samozrejme, začína na jednoduchej úrovni a postupne sa to bude komplikovať.

Čo keď nebudem vedieť prejsť úroveň? Dostanem odmenu?

Toto je na celej hre to najlepšie. Nech budete aj opakovať určitý jeden level x-krát, vždy vám pripočíta určitú odmenu. Rovnakú ako keby ste level prešli. Takže odmeny dostanete nezávisle od toho, ako postupujete jednotlivými úrovňami. Približný počet pokusov je 10 – 15 za deň. Takže ak vyčerpáte dennú pridelenú energiu, musíte počkať do ďalšieho dňa na ďalšie hranie.

Vážne to mám hrať pre 4 000 satoshi? Sú to predsa drobné

Celkovo za mesiac viete nahrať síce len 4 000 satoshi, ale vzhľadom na to, že hra je celkom chytľavá, bude vám to jedno. Bude vás baviť hlavne hra. Zahráte sa a ešte dostanete aj nejaké satoshi navyše. Nie je to hlavný účel, aby ste zarobili, ale zahrali sa. Výhodou je, že sa tej hre nemusíte venovať veľa hodín, ako napr. faucetami, ktorým sa venujú niektorí aj niekoľko hodín denne pre pár euro.

Tak čo? Idete to skúsiť? Ak vás toto zaujalo, prečítajte si aj:

[GAMING] Zahrajte sa na lovcov pokladov! Poznáte Crypto Treasures?

 

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: