Fanúšikovia kryptomien na Reddite zdieľajú svoje vybrané tipy – 7 najlepších kryptomien pre rok 2023

PR články 7 najlepších kryptomien
7 najlepších kryptomien. Zdroj: metacade.co
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC. Rok 2023 sa pre kryptoherný priemysel stáva významným rokom a fanúšikovia kryptomien na Reddite sa nedávno vyjadrili k tomu, ktoré tokeny treba sledovať. V tomto článku nájdete 7 najlepších kryptomien, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Od zavedených titánov, až po vzrušujúce nové projekty – tu určite nájdete svoju ideálnu kryptohernú investíciu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

1. Metacade (MCADE)

Metacade je sociálne centrum pre P2E (zarábanie hraním) hry, ktoré v posledných týždňoch získava značnú popularitu medzi kryptoinvestormi na Reddite. Užívatelia sa tu môžu spojiť s podobne zmýšľajúcimi P2E nadšencami, nájsť sa v GameFi a zapojiť sa do jedného z prvých demokratických systémov financovania herných vývojárov na Web3. Hráči budú môcť objavovať špičkové hry, čítať recenzie a získať prístup k najhorúcejším alfaverziám GameFi, a to všetko vďaka záväzku spoločnosti Metacade maximalizovať úžitok pre užívateľov.

Metacade sa však od ostatných sociálnych platforiem odlišuje vďaka novej krypto a blockchain technológii. Namiesto toho, aby Metacade iba očakával, že používatelia budú na platformu prispievať z dobrej vôle, odmeňuje svojich užívateľov za rast platformy. Okrem rozsiahlych možností P2E môžu používatelia získavať token MCADE napríklad výmenou za zverejňovanie recenzií a tipov a užitočnú interakciu s členmi.

Metacade ponúka používateľom viac možností zárobku. Nielenže sa môžu naučiť, ako maximalizovať svoj príjem P2E, a zúčastniť sa turnajov, žrebovania o ceny a súťaží, ale používatelia by dokonca mohli úplne nahradiť svoj pravidelný príjem vďaka nástenke pracovných príležitostí platformy, ktorá sa očakáva v roku 2024. Na tejto nástenke nájdu členovia Metacade zaujímavé príležitosti na spoluprácu s niektorými poprednými hráčmi herného a Web3 priemyslu.

Fanúšikovia krypta na Reddite označujú systém Metagrants od Metacade za jednu z najväčších zmien pravidiel pre GameFi priemysel. Metagrants umožňujú používateľom smerovať prostriedky platformy k vývojárom, ktorí vytvárajú hry, ktoré chcú hrať. Aby vývojári získali financovanie, musia pre svoj nápad získať najviac hlasov v súťaži Metagrants. To pomáha podnecovať inovácie v odvetví GameFi a umožňuje používateľom aktívnejšie sa podieľať na utváraní budúcnosti hier, ktoré majú radi.

A konečne, aby sa naplnila vízia skutočnej decentralizácie, prejde Metacade v roku 2024 na decentralizovanú autonómnu organizáciu (DAO). Tento krok znamená, že platforma bude riadená hráčmi, čo ponúkne skutočne demokratický rozhodovací proces pre zavádzanie nových vylepšení a určovanie budúceho smerovania platformy.

Vďaka silnému zameraniu na komunitu, decentralizáciu a ponuke hodnoty hráčom na každom kroku je Metacade pripravený dominovať odvetviu P2E. V jeho presale sa už predalo viac ako $13 miliónov dolárov v tokenoch MCADE iba za 16 týždňov od spustenia a očakáva sa, že toto číslo rýchlo porastie, pretože ďalší investori sa ponáhľajú, aby získali token do svojich rúk pred jeho explóziou v roku 2023 .

>>>Do presale Metacade sa môžete zapojiť tu<<<

2. ApeCoin (APE)

ApeCoin je jednou z top herných kryptomien fanúšikov Redditu. Vytvorila ho spoločnosť Yuga Labs, ktorá stojí za neuveriteľne úspešným projektom NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC), a stojí v centre decentralizovanej komunity, ktorá zdieľa spoločnú víziu. APE slúži na hlasovanie v Ape DAO a na získanie prístupu k exkluzívnemu tovaru, udalostiam, službám a hrám.

Mnoho užívateľov Redditu netrpezlivo očakávalo spustenie Otherside, pohlcujúceho metaverse Yuga, ktoré vzniká v spolupráci s Improbable a Animoca Brands, materskou spoločnosťou The Sandbox. Podľa spoločnosti Yuga sa jej tím snaží vyvinúť „najlepšie možné metaverse”, v ktorom „komunikujú tisíce ľudí” naraz.

Otherside umožňuje používateľom vytvárať avatary na základe ich NFT a vlastniť digitálny majetok v metaverse, známom ako Otherdeeds. Napriek tomu, že hra ešte nebola spustená, Otherdeeds sa podľa OpenSea rýchlo vyšplhal na štvrté miesto medzi najobchodovanejšími NFT projektmi, čo dokazuje rozruch okolo tohto projektu. Vzhľadom na to, že sa očakáva, že APE bude hernou menou Otherside, používatelia Reddit predpovedajú rýchle zhodnotenie tokenu po vydaní hry.

3. Shiba Inu (SHIB)

Hoci ju mnohí považujú za obyčajnú meme mincu inšpirovanú Dogecoin, Shiba Inu si vybudoval jednu z najväčších kryptokomunít na Reddite. r/SHIBArmy má takmer 500 tisíc členov, z ktorých mnohí sú zapálenými priaznivcami tokenu Shiba Inu. Na rozdiel od Dogecoin, ktorý je založený na kóde Bitcoin, je SHIB token založený na Ethereum, čo znamená, že ho možno použiť ako formu platby za nákupy v hrách a NFT, konkrétne pre Shiba Eternity a pripravovanú hru SHIB: The Metaverse.

Shiba Eternity bol vydaný na začiatku októbra 2022 po značnom humbuku. Hráči môžu svoje Shiboshi NFT používať v kartových bitkách proti ostatným, aby si rozšírili svoj balíček a stúpali v rebríčku. Hra samotná má len v obchode Google Play vyše 100 tisíc stiahnutí.

SHIB: The Metaverse, ako je uvedené na jeho webových stránkach, je „vyvrcholením našej histórie ako komunity, virtuálne zobrazenie, vo vrstve krásnych vizuálnych efektov, ktoré ukazujú našu inováciu a jednotu s miestom, ktoré môžete skutočne nazývať domovom.” Dátum vydania síce zatiaľ nebol uvedený, ale očakáva sa niekedy v roku 2023. Podľa fanúšikov kryptomeny na Reddite by tento prírastok do ekosystému Shiba Inu mohol poslať SHIB raketovo nahor.

4. The Sandbox (SAND)

The Sandbox je jedným z najuznávanejších projektov v oblasti kryptohier. Popri Decentraland sa The Sandbox dostal do centra pozornosti po rebrandingu Facebooku na Meta. Zatiaľ čo Decentraland sa zameriava na ponuku virtuálneho sveta, v ktorom môžu používatelia komunikovať, The Sandbox sa sústredí na hranie hier a umožňuje hráčom vytvárať, zdieľať a speňažovať svoje herné zážitky.

Ponúka používateľom všetky nástroje, ktoré potrebujú na vytváranie neuveriteľne pohlcujúcich zážitkov bez toho, aby poznali jediný riadok kódu. Jedinou požiadavkou je, aby hráči vlastnili pozemok, reprezentovaný NFT LAND a mohli začať stavať, čo len chcú. Pomocou infraštruktúry The Sandbox už boli vytvorené desiatky hier, ktoré hráčom poskytujú hodiny zábavy v metaverse.

Fanúšikovia krypto na Reddite uvádzajú ako jeden z najväčších dôvodov, prečo sa na SAND tešiť, hlavne množstvo zaujímavých partnerstiev s The Sandbox. Mnoho značiek, ako napríklad The Walking Dead, Tony Hawk, Gucci, Adidas alebo Šmolkovia, sa vďaka The Sandbox vydalo do metaverse a tento zoznam sa bude v roku 2023 pravdepodobne ďalej rozširovať.

5. Enjin Coin (ENJ)

Enjin sa pravidelne umiestňuje na popredných miestach v zoznamoch fanúšikov kryptomien na Reddite ako jedna zo 7 najlepších kryptomien. Jedná sa o platformu zameranú predovšetkým na vývojárov, ktorá ponúka niekoľko sád pre vývoj softvéru (SDK), ktoré im pomôžu umiestniť herné predmety na blockchain. Vývojári môžu namiesto vytvárania vlastných proprietárnych riešení využiť Enjin a ľahko integrovať technológiu blockchain do svojich hier.

Enjin tento proces zjednodušuje. Vývojári iba musia raziť NFT zodpovedajúce ich herným aktívam a priradiť im hodnotu pomocou tokenu ENJ, ktorý je možné vymeniť až po zničení NFT. S týmito NFT potom možno bezpečne a rýchlo obchodovať medzi hráčmi a prezerať si ich v chytrej peňaženke Enjin.

Vzhľadom na to, že vzniká stále viac P2E a metaverse hier, bude Enjin poskytovať cennú službu vývojárom, ktorí sa chcú vyhnúť bolestiam hlavy pri budovaní svojich systémov vlastníctva aktív. Mnohí fanúšikovia kryptomien na Reddite očakávajú, že ENJ v roku 2023 porastie, pretože odvetvie P2E a metaverse sa budú rozvíjať.

6. WAX (WAXP)

WAX, alebo Worldwide Asset eXchange, je blockchain určený špeciálne pre obchodovanie s digitálnymi aktívami a NFT. WAX, vytvorený spoločnosťou OPSkins, titánom v odvetví digitálnych zberateľských predmetov, ponúka ľahko použiteľnú, uhlíkovo neutrálnu platformu na ukladanie a transakcie s virtuálnymi aktívami. Ako jedna z najlepších kryptoherných mincí už WAX spolupracuje s niektorými masívnymi značkami, ako sú NASCAR, Capcom, Sony, Mattel a Lionsgate.

Cieľom WAX je čo najviac uľahčiť značkám spustenie zbierok NFT. Rovnako ako Enjin poskytuje WAX ​​kritickú infraštruktúru potrebnú na prijatie NFT a GameFi v hlavnom prúde, čo z neho robí ideálnu sieť pre spoločnosti, ktoré chcú vstúpiť do sveta P2E a metaverse hier.

Mnoho fanúšikov kryptomien na Reddite poukazuje na úspech Alien Worlds ako na hlavný ukazovateľ potenciálu WAX. Hra, ktorá pravidelne zaznamenáva viac ako 300 tisíc hráčov týždenne (DappRadar) — viac ako akákoľvek iná P2E hra — je postavená na blockchain WAX. Na WAX navyše beží aj Splinterlands, druhá najpopulárnejšia P2E hra. Vzhľadom na to, že P2E stále rastie, mnoho užívateľov Redditu očakáva, že natívny token tohto reťazca, WAXP, dosiahne nové výšiny.

7. Treasure (MAGIC)

MAGIC je natívnou menou ekosystému Treasure, projektu, ktorý sám seba označuje za „decentralizované Nintendo”. Treasure je decentralizovaný herný ekosystém, ktorý sa skladá z troch rôznych častí: cartridgí (hier), malých komunít a infraštruktúry. Ekosystém už obsahuje osem P2E a metaverse hier, z ktorých každá používa ako hernú menu token MAGIC.

Jeho súčasťou je aj trhovisko NFT Trove, ktoré beží na sieti Arbitrum. Na tomto trhovisku môžu hráči obchodovať so svojimi hernými aktívami, tzv. Treasures, pomocou MAGIC alebo ETH. Hry majú svoje vlastné subkomunity, ale každá z nich má medzi sebou spoločnú niť v podobe podobných zdrojov, cechov a filozofií.

Najvýznamnejšie je, že Treasures poskytujú vývojárom infraštruktúru, ktorú potrebujú na budovanie decentralizovaných P2E a metaverse hier. Vytvorením interoperabilného ekosystému zjednoteného jedným tokenom chce Treasure spôsobiť revolúciu v oblasti tvorby hier. Podľa Bankless Times bol Treasure nedávno kótovaný na Binance, Gate.io a Huobi, čo spôsobilo raketový rast MAGIC. Mnohí investori do kryptomien na Reddite sa domnievajú, že MAGIC má oveľa väčší priestor na rast, pretože projekt sa v roku 2023 rozšíri.

Metacade (MCADE) by mohol byť vašou doteraz najväčšou investíciou do kryptomien

Vzhľadom na to, že trh GameFi sa aj naďalej rozširuje a stáva sa jedným z najvýraznejších trendov kryptomien v tomto roku, zdá sa, že tieto tokeny môžu investorom priniesť mimoriadne zisky. Ak sa Apecoin a Shiba Inu podarí naplniť ich metaverse vízie, mohli by ich príslušné tokeny vyletieť do nebies, pretože dopyt cez noc prudko vzrastie. Medzitým projekty ako Enjin a WAX môžu ťažiť z toho, že odvetvie rastie ako celok, pretože poskytujú kritickú infraštruktúru, ktorá stojí za blockchain hrami.

Z hľadiska investičného potenciálu sa však žiadny z nich nemôže rovnať Metacade. Komunity sú pre hráčov zásadné a vďaka tomu, že Metacade poskytuje celú sadu hodnotných a inovatívnych funkcií, sa zdá byť predurčená na to, aby sa stala miestom číslo jedna nielen pre hráčov P2E, ale aj pre širokú škálu nadšencov, ktorí sa môžu stretávať a spoločne objavovať svet GameFi.

Uvažujete o zapojení? Mali by ste sa poponáhľať. Neočakáva sa, že MCADE vydrží na cene $0,020 dolárov dlho, než sa vypredá a prejde do ďalšej fázy. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť dostať sa do rozbiehajúceho sa vlaku s jedným z potenciálnych budúcich lídrov P2E hier.

Do presale Metacade sa môžete zapojiť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!