Experti našli ďalší meme coin, ktorý čoskoro exploduje

  • Meme coiny sú najziskovejší sektor kryptomien v roku 2024.
  • Experti našli nový meme coin Sealana (SEAL).
  • Tento meme coin nemá žiadny prínos a jeho predpredaj končí 25. júna.
Novinky Nový meme coin Sealana. Zdroj: shutterstock.com/ViDI Studio/QuirkCraft Studio a Sealana.io
Nový meme coin Sealana. Zdroj: shutterstock.com/ViDI Studio/QuirkCraft Studio a Sealana.io
BITmarkets BITmarkets

Počas prvého kvartálu sme boli svedkami prvej vlny altcoinovej sezóny kedy ceny kryptomien výrazne rástli. Hlavne sektor meme coinov výrazne vyčnieval, pretože ich zisky výrazne prekonali zvyšok trhu. Preto nie je prekvapivé, že analytici sa snažia nájsť ďalší meme coin, ktorý sa zhodnotí, uvádza správa News Bitcoin.

Nový meme coin Sealana v predpredaji

Experti očakávajú, že spustenie obchodovania kryptomeny Sealana (SEAL) zapríčiní ďalší exponenciálny nárast. Predpredaj skončí 25. júna 2024. Sealana zobrazuje tuleňa s nadváhou, ktorý má rád nezdravé jedlo. Sociálne médiá sú plné neslušných odkazov na South Park a komediálnych postov. Obraz si urobte sami.

Práve tento odvážny prístup strhol na seba pozornosť analytikov, ktorí veria, že meme coin napokon zaznamená výrazné zhodnotenie, a to aj napriek tomu, že tieto mince vznikajú len ako vtip. Už len fakt, že je minca v predpredaji, môže výrazne pomôcť zhodnoteniu, keďže po spustení obchodovania na burze je väčšinou volatilita omnoho väčšia.

Poznámka

Obchodovanie meme coinov je extrémne rizikové a držitelia týchto kryptomien sú náchylní na predaj. Každý iba čaká na vysoké zhodnotenie a hneď predáva.

SEAL by mohol byť dokonca ďalší WIF. Analytici podčiarkujú svoj obrovský skorý záujem napriek tomu, že neexistuje žiadna biela kniha, plán alebo tím. Meme coin môžete nakúpiť dvoma spôsobmi:

  • Prostredníctvom miniaplikácie: Pripojte svoju peňaženku k špeciálnej miniaplikácii na nákup SEAL pomocou ETH, SOL, USDT a USDC.
  • Platbou kartou: Do predpredaja môžete nakúpiť aj bankovou kartou. Vyberte možnosť karty v miniaplikácii.
Úvodná stránka Sealana

Úvodná stránka Sealana. Zdroj: Sealana.io

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Riziko je príliš vysoké

Zrejme každému je jasné, že takýto typ kryptomien je extrémne rizikový. Mnohí by to mohli dokonca považovať za podvod. Berte na vedomie, že tieto kryptomeny neprinášajú žiadny nový úžitok a ani výskum. Navyše sa tým projekt ani netají. To znamená, že jediný účel, prečo to investori nakupujú v predpredaji, je, že počkajú na ukončenie predpredaja, uvedenie na burzu a následne rýchlo predajú.

Neodporúčame investovať do podobných projektov kvôli vysokému riziku. Ak sa ale predsa rozhodnete nakupovať, investujte iba peniaze, ktoré ste ochotní stratiť.

Ak sa viac zaujímate o kryptomeny, odporúčame vám pozrieť si aj nasledujúce video:

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: News BitcoinTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.