Ethereum čoskoro exploduje! Ľudia vo veľkom vyberajú ETH z búrz

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Na Ethereum blockchaine teraz sledujeme podobné správanie, ako pri Bitcoine v októbri 2020. Z búrz začali hromadne odchádzať ETH mince. Veľkí hráči si ich vyťahujú do súkromných peňaženiek. Dôvodov môže byť niekoľko, no výsledok iba jeden. Pravdepodobne nás čaká ďalšia veľká pumpa!

Likvidita na burzách klesá a pravdepodobnosť boomu nikdy nebola väčšia

Za posledných 48 hodín klesol počet Etherea na burzách o 20% z 10 na 8 miliónov mincí. Trader Alex Saunders odhaduje, že dlhodobé ciele pre Ethereum sú 5, 10 až 20 tisíc dolárov za mincu.

Likvidita Etherea na trhu výrazne klesá. Ak je na burze menej mincí, stačí menší kapitál na vytvorenie obrovského pohybu. Funguje to samozrejme oboma smermi. Pri nižšej likvidite stúpa aj pravdepodobnosť veľkého poklesu, ale sme v UPtrende a pri dumpe majú ľudia tendenciu nakupovať. Takže nejaké veľké straty neočakávame.

Posledná akumulácia Etherea pred dosiahnutím ATH?

Silu Etherea teraz môžeme sledovať v priamom prenose. Bitcoin klesol zo včerajších štyridsať tisíc dolárov na aktuálnych 38k, ale ether si svoju cenu drží. Stále sa pohybuje okolo 1220 $, približne 15% pod historickým maximom. Je dosť možné, že sa aktuálne, podobne ako pri Bitcoine v decembri 2020, nachádzame v poslednej fáze akumulácie pred prekonaním ATH a začiatkom parabolického rastu.

Z dlhodobého hľadiska je Ethereum rozhodne bullish. Silné fundamenty a dopyt po ETH kvôli boomu DeFi sektoru tlačia jeho cenu hore a tento trend tak skoro neskončí. Prvá väčšia rezistencia nad súčasným historickým maximom sa nachádza na cene 2000 $. Bude Ethereum aj v roku 2021 ziskovejšie, ako Bitcoin?

Je to dosť pravdepodobné. Pripravili sme pre vás aj hlbší rozbor:

(článok pokračuje pod odkazom)

Ethereum na 2000 $? Na týchto hladinách sa oplatí nakupovať! Je Ethereum lepšie ako Bitcoin?

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Prečo teraz obchodníci sťahujú Ethereum z búrz?

Je dosť možné, že k tomu dopomohol aj americký finančný úrad. FinCEN totiž pred Vianocami predstavil nové pravidlá pre burzy. Tie budú musieť hlásiť každú transakciu nad 10 000 $ smerujúcu do súkromnej kryptomenovej peňaženky.

Komunite sa nakoniec podarilo tieto pravidlá oddialiť a FinCEN včera predĺžil časový interval pre pripomienky a komentáre o ďalších 15 dní. O tomto malom víťazstve čoskoro napíšeme aj na Kryptomagazine. Sledujte nás na facebooku, nech vám neujde naše spravodajstvo.

Veľa amerických traderov a investorov teraz sťahuje svoj kapitál z búrz, aby sa vyhli pozornosti od finančákov. To je pochopiteľné, veď väčšine obchodníkov sa stále nechce platiť dane zo zisku z krypta. Nehovoriac o tom, že anonymita je jednou z veľkých výhod digitálnych coinov.

Zaujímajú vás kryptomeny? Tu sú tri tipy na perspektívne altcoiny do roku 2021. Ethereum je samozrejme jedným z nich.

Tri altcoiny s veľkým potenciálom do roku 2021

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre