elon musk twitter bitcoin

Elon Musk, vizionár a zakladateľ firiem ako Boring Company, SpaceX a Tesla, dnes rozpútal búrku na Twitteri po tom, čo sa zmienil o Bitcoine. Opýtal sa – “Chcete kúpiť nejaké Bitcoiny?”

Elon už niekoľkokrát ukázal, že je majster vo vytváraní hypu. Jeho Tweet si okamžite získal veľkú pozornosť. Ak je toto pokus o reklamu na nejakú mysterióznu Elonovskú krypto-zmenáreň, tak bol rozhodne úspešný.

Príspevok si dokonca všimla aj spoločnosť Twitter a pre istotu Elonovi zablokovala účet. Dôvod? Podozrenie, že mu ho niekto hackol a prispieval v jeho mene.

Odpovede na seba nenechali dlho čakať

Šéf najväčšej krypto-burzy Binance Elonovi odkázal, že ak začne prijímať krypto, kúpi si Teslu.

Dovey Wan, zakladateľ Primitive Ventures a bývalý výkonný riaditeľ Dahua Venture Capital je, zdá sa, tiež zaskočený Muskovým príspevkom. Dokonca ho odstránil zo zoznamu účtov, ktoré by mali byť zablokované.

Viac o obrázku z Elonovho Tweetu

Anime obrázok z Tweetu Elona Muska vytvorili kreatívni umelci na stránke Cryptocurrency Girls. Nájdete tam aj ďalšie skvelé krypto postavičky ako Ripple, Zcash alebo Ethereum Classic, NEM, OmiseGO a veľa ďalších. A samozrejme Bitcoin!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre