Elon Musk nám pripomenul, o čom sú kryptomeny – Hádky sú zbytočné! #WeAreAllHodlonaut

Novinky Musk má na kryptomeny vlastný názor
Musk má na kryptomeny vlastný názor. Zdroj: Shutterstock.com/Frederic Legrand - COMEO
BITmarkets BITmarkets

Určite ste postrehli kauzu okolo samozvaného Satoshiho Nakamota – Craiga Wrighta – aj jeho hrozby členom komunity, ktorí poukázali na problémy v jeho argumentoch. Vojna na Twitteri začala po tom, čo Craig vyhlásil, že podá žalobu na používateľa Hodlonaut pokiaľ neuzná, že Craig Wright je skutočný Satoshi Nakamoto.

O tejto kontroverzii sme písali hneď dvakrát. Viac detailov nájdete tu. Odporúčam prečítať!

(článok pokračuje pod odkazom)

https://kryptomagazin.sk/binance-ceo-pokracujte-s-tymito-piami-a-delistujeme-bitcoin-sv/

Čo na to Elon Musk?

Veľmi ma zaujala reakcia Elona Muska na celú tú kontroverziu. Elon sa iba málokedy zapája do hádok a kontroverzií v krypto-komunite a ani tentoraz nespravil výnimku. Známa postavička na Twitteri – @CryptoCobain – sa pokúsila vyprovokovať Muska a dostať z neho nejaký názor.

Elon Musk ukázal, že napriek svojím povinnostiam ako CEO Tesly, SpaceX a ďalších futuristických firiem si udržiava povedomie o udalostiach v krypto svete. Rozhodol sa však, že namiesto ohovárania Craiga Wrighta odpovie diplomaticky a bude neutrálny, tak ako kryptomeny samotné.

„Cryptocurrency is my safe word”

Päť slov, ktoré v sebe nesú tak veľa. Kryptomeny nemajú byť zdrojom nešťastia, hádok a nemajú polarizovať spoločnosť. Práve naopak! Ich cieľom je spojiť nás, umožniť nám odpútať sa od finančného systému, ktorému vládne fiat.

Tip redakcie: Bitcoin Futures – Čo to je, aké sú ich výhody a kde s nimi môžeme obchodovať?

Craig Wright je Satoshi Nakamoto a mne je to jedno

Je načase prestať sa hádať a nechať Craiga Wrighta, nech je ten „pravý Satoshi Nakamoto.” Mňa osobne nezaujíma, kto vytvoril Bitcoin. Mňa zaujíma Bitcoin samotný a jeho potenciál do budúcnosti. Mňa zaujíma, ako môže pomôcť ľuďom, zmeniť spoločnosť k lepšiemu a kde je moje miesto v tom všetkom.

Ako šéfredaktor a spolumajiteľ Kryptomagazinu a Trading11 (a ďalších) mám to šťastie, že môžem ovplyvniť ľudí. Ak si z tohto článku máte niečo vziať, vezmite si toto:

„Nehádajme sa, pracujme spolu a podporujme kryptomenovú ekonomiku.”

A to hlavne v bitcoinových skupinách na Facebooku, kde je niekedy až priveľa zbytočných hádok prakticky o h**** a kde „skúsení” často osočujú nováčikov, ktorí sa iba snažia získať informácie o kryptomenách. Aj to je dôvod, prečo vznikol Kryptomagazin a hlavne, prečo mal zo začiatku úspech.

Spolupráca a pochopenie fungujú. Ak budeme robiť rozbroje, nepomôže to absolútne nikomu (viď cena Bitcoin SV). Ak máte chuť pridať sa k nám, momentálne hľadáme šikovných redaktorov na Kryptomagazin a Trading11. Plánujeme rozšíriť okruh tém, ktorým sa venujeme. Napíšte nám na e-mail. Ja verím, že sa dohodneme.

Použite prosím tento kontaktný formulár
vvv

[wpforms id=”25405″]