mince

Dnes som sa rozhodol poskytnúť dve mince z členstva, ktoré sledujeme a ktoré by mohli v najbližšom čase niečo urobiť.

Okrem týchto dvoch mincí sledujeme ešte zhruba 8 veľmi kvalitných set-upov. Jediné, čo mi bráni v ich pridaní je to, že sa obávam väčšieho poklesu na BTC, ktorý by logicky stiahol aj altcoiny. Pre viac mincí pozri naše spoločné členstvo.

MITH/BTC

Prvá minca je MITH, ktorú sledujem už niekoľko mesiacov a už niekoľkokrát sme ju aj obchodovali. Veľmi jednoduchý set-up. Špekulujeme nad prerazením trendovej línie smerom nahor. Stoploss si dáme pod aktuálne low a pod MA200. Prvé dva targety sú konzervatívne. Posledný target je z hľadiska 4H grafu trochu strelený, ale MITH vyzerá výborne aj na 1D grafe. Takže posledný target je na dlhší časový úsek.

Na grafe dochádza k stlačeniu ceny a MITH sa bude musieť čoskoro rozhodnúť, na ktorú stranu sa vyberie.

REP/BTC

Ďalšia minca je Augurt. Konkrétnejšie obchodný pár REP/BTC. Tento obchodný pár má takmer identický set-up ako vyššie spomínaný MITH. Pri tomto páre som si však ešte poznačil, že dňa 28.07 by mal byť spustený Augur2.0. Čo to znamená? V jednoduchosti by sme sa mali dočkať určitých updatov na tomto coine. Čo sa týka set-upu, tak tu dávam len dva targety. Menším problémom bolo nastavenie stoplossu. Ak by sme chceli ísť veľmi agresívne, tak by úplne stačilo, že dáme stoploss pod trendovú líniu.

V takomto prípade by bol náš stoploss možno -3 až -4%. Kto chce, tak samozrejme môže skúsiť aj takýto set-up. Keďže mám trochu obavy zo situácie na Bitcoine a obávam sa väčšieho poklesu, ktorý by mohol stiahnuť aj altcoiny, tak ja dám stoploss až pod zelený support. Prečo som sa tak rozhodol? V jednoduchosti preto, že sa bojím nejakého knôtu, ktorý by nám chytil úzky stoploss. Kto však nechce riskovať alebo chce vyššie RRR, tak odporúčam stoploss rovno pod trendline.

Záver

Opäť na záver dodávam, že toto nie je žiadne finančné poradenstvo, ani finančná rada. Poskytol som len dva zaujímavé set-upy, ktoré sledujeme aj v našom spoločnom členstve. Na altcoinoch je teraz celkom veľa príležitostí, ale problémom je Bitcoin samotný. Čo sa týka nášho členstva, tak tam budem situáciu naďalej sledovať a dané mince pridávať postupne. Uvidíme, čo nám v najbližších hodinách predvedie Bitcoin a podľa toho sa zariadime.

Bohatí na každej kríze ešte viac zbohatnú, zatiaľ čo my, obyčajní ľudia, máme po nej zdecimované úspory a sme ešte chudobnejší. Ako presne funguje mechanizmus, ktorý zabezpečuje tento presun hodnoty? Na to sme sa pokúsili odpovedať v našej novej sérii. V prvej časti vysvetľujeme, ako vlastne centrálne banky v čase krízy „zachraňujú“ ekonomiky a aké katastrofálne následky to pre nás má:

Takto bohatí zarábajú na kríze – Okrádajú nás, pretože nerozumieme systému – časť 1.


Moje meno je Jakub Kraľovanský a s Trading11 vám ponúkame spoločné členstvá – Trader2.0 + Trading11! Pozri TU

Okrem plateného obsahu na Trading11 máte v cene aj moje členstvo Trader2.0, v ktorom sa po novom nachádza: Predikcie na kryptomeny, forex, komodity, indexy a akcie, Mince so zápalnou šnúrou, 100K challange LIVE ROOM, Traderský chat, Extra fundamenty a môj osobný prístup.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance