Binance KYC overenie
Binance KYC overenie, zdroj: shutterstock.com/Primakov

Na burze Binance sa situácia mení prakticky zo dňa na deň. Ešte nedávno mali po celom svete problém s komisiami cenných papierov. Následne bolo vyjadrenie burzy okolo KYC skôr pozitívne, čo sa týka obmedzovania obchodníkov bez overenia občianskeho. Od piatku je všetko inak…

Binance veľmi pritvrdila

Binance po tvrdej kritike desiatok štátov musela urobiť razantnú zmenu. Aktuálne už bez overenia KYC nemôžete na burze robiť nič. Pre zatiaľ to platí pre všetkých nových obchodníkov, ktorí si tu založia účet.

Nové účty pre zatiaľ budú fungovať bez zmeny, avšak od 19.10.2021 bez ohľadu na to, kedy ste si založili účet, vám bez overenia KYC stopnú možnosť obchodovania aj s kompletným zatvorením všetkých obchodov a objednávok. Nikde sa nepíše o ďalších službách ako staking a podobne. Avšak pravdepodobne aj tohto typu služieb sa táto zmena dotkne. Už dávnejšie Binance informovala o výraznom obmedzení výberu pre no-KYC používateľov na 0,06 BTC za deň.

Prečítaj si aj: Coinbase ohlasuje nákup kryptomien v hodnote 500 miliónov USD!

Výbery budú samozrejme aj naďalej fungovať, takže netreba šíriť paniku o tom, že burza Binance každému zo dňa na deň zmrazí peniaze. My to pochopiteľne ovplyvniť nevieme, či sa tak stane, alebo nie. Čo je ale aktuálne najdôležitejšie, je to, že všetky peniaze vám zostanú. Akurát obchody sa vám v daný deň zatvoria skôr, ako ste možno chceli, v rámci target a stoploss objednávok.

Po dátume 19.10.2021 si peniaze z Binance budete môcť už iba vybrať. Stále však platí, že Binance sa snaží zlepšovať ich služby a zvyšovať dôveryhodnosť platformy. Ich hlavným cieľom je získať licencie takmer na celom svete, aby mohli všade bez obmedzení naďalej poskytovať také služby, aké na tejto burze poznáme.

Burza Binance je aktuálne najlepšia a najznámejšia kryptomenová burza, kde môžeš nakúpiť a obchodovať kryptomeny. Využi náš link a získaš doživotnú zľavu na obchodovanie.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance