[Denník skúpeho hodlera] – Ako som neustále nakupoval kryptomeny

BITmarkets BITmarkets

Poznáte to všetci? Ak nie, nemám vás rád.

Pokojne sa ráno prebudím s pocitom, že mám nakúpené. Jednoducho to tak je. Som v pohode. Už viac investovať nechcem. Je to riziková oblasť, hovoria to všetci.

Autor: Jakub M.

Mám dostatočnú zásobu coinov, všetkých možných farieb a tvarov. Moje portfólio zahŕňa všetky oblasti. Od využitia blockchainov počas splachovania záchodov, až po rýchle platby pri nákupe nafukovacích panien. Skrátka a dobre, pokryl som všetky oblasti. Moje portfólio už viac diverzifikovať nejde. Proste nie! Dokonca ste sa kvôli tomu naučili aj to šialené slovo, ktoré nejde vysloviť. Diverzifi … ti … to … proste toto.

A potom ráno vstanem. Celý nedočkavý si rozkliknem Kryptomagazin. Proste sa teším, keď konečne spustia tú zasra… burzu BAkkt. Alebo inú skvelú správu. Nie som náročný. Napríklad, že cez noc nastala brutálna pumpa a ja už som konečne v pluse. Nie, nie. Nie, nič z toho.

Namiesto toho na mňa svieti nejaká “úžasná” správa! Pozor, pozor. Správa pre všetkých hodlerov (hlavne pre tých, ktorí majú nakúpené a mali na dva roky zabudnúť, že nejaké krypto existuje). Ten a ten coin práve uzavrel výhodné partnerstvo s nejakým ultra moc dôležitým gigantom (Mcdonald, IBM, Apple a iné menšie firmy). Je to najväčšia udalosť od vynálezu kolesa. Pravdepodobne to obráti celý trh hore nohami. Všetko sa tým mení.

A teraz to začne. Najskôr sa upokojujete. “V pokoji chlapče.” “Máš coinov dosť.” Už ďalšie nepotrebuješ? “” Načo by ti boli? “” Nebuď hysterka “.

Lenže, čo ak práve tento bude budúci DASH? Aha? Čo keď práve tento bude “ten” coin, ktorý urobí tých úžasných tisíc percent? Ja som skúpy!!! Ja chcem mať ten, ktorý urobí tisíc! A tak ho začnem nenápadne preverovať. Či je všetko v pohode. Či to nie je ďalší scam. Či má perspektívu. A ako na potvoru… má! Samozrejme ho čaká veľká budúcnosť a ja by som bol v podstate hlupák, keby som ho nekúpil. No a tak ho kúpim. Trošku, ale kúpim.

A takto to pokračuje, kým si uvedomíte jednu vec. Tento prístup je jednoducho nezmyselný. Keby som pokračoval týmto tempom, tak nakoniec kúpim všetky coiny, len aby som mal pokoj. 

Radím vybrať si tie správne, ktorým veríte a potom treba vytrvať. Hlavne nespanikáriť! Na konci tohto článku, by som chcel poďakovať celému tímu Kryptomagazinu, ktorý nás neustále informuje o úžasných novinkách z oblasti krypta. Stále nás zásobuje novými a novými informáciami, a hlavne nás stále informuje o nových coinoch, ktoré prichádzajú na trh.

Záver redakcie

Ďakujeme za tento skvelý článok, pri ktorom sme sa moc pobavili a tešíme sa na to, že vám ukážeme ďalšie úžasné coiny, ktorým nemožno odolať. ? Ak by sa aj niekto z vás chcel podeliť so svojimi skúsenosťami a viete ich pekne napísať, pokojne sa ozvite. ?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI