Dash predstavuje novú funkciu posielania peňazí bez potreby internetu!

Novinky Dash predstavuje novú funkciu posielania peňazí bez potreby internetu!
Dash predstavuje novú funkciu posielania peňazí bez potreby internetu!https://www.shutterstock.com/VisualGeneration
BITmarkets BITmarkets

Tím za projektom Dash zaviedol novú funkciu s názvom „Dash Text”. Ide o funkciu, ktorá používateľom umožní posielať Dash prostredníctvom SMS správy!

Veľkou výhodou je, že sa nevyžaduje dokonca ani prístup k internetu, ani super výkonný smartfón. Prostredníctvom SMS správy budú môcť používatelia odosielať, prijímať a kontrolovať disponibilný zostatok svojej peňaženky.

Ako používať túto novinku v skratke

Prvým krokom pri používaní služby Dash Text je vytvorenie digitálnej peňaženky. Je potrebné odoslať textovú správu so slovom „ŠTART” na číslo pre geografický región (zatiaľ ich je dostupných len zopár.) Potom dostane používateľ uvítaciu správu od systému Dash Text a vygeneruje sa adresa.

Mohlo by ťa zaujímať: Ethereum spúšťa Merger Testnet – posledná fáza prechodu na ETH 2.0

Týmto spôsobom môže používateľ dokonca aj prijímať prostriedky. Je potrebné odoslať správu na kód krajiny so slovom „PRÍJEM”. Kódy budú dostupné na webovej stránke.

Ak chcete získať finančné prostriedky, musíte odosielateľovi poskytnúť telefónne číslo alebo adresu peňaženky „Dash Text”. Suma musí byť v USD alebo pomocou kryptomeny. Za sumou je potrebné uviesť peňažnú jednotku, ako aj číslo a adresu príjemcu.

Dokonca je možné si takto kúpiť aj jedlo či iné produkty. Ak tak chce človek urobiť, je potrebné prejsť k obchodníkom, ktorí v súčasnosti akceptujú túto kryptomenu.

Ak máte prístup k daným krajinám, ktoré sú na zozname, môžete si pozrieť podrobnejší návod na tejto stránke: https://dashtext.io/instructions

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Čo je Dash?

Pôvodne XCoin/Darkcoin je open source peer-to-peer kryptomena, ktorá sa vyznačuje okamžitými prevodmi a zabezpečuje, aby ostali súkromné. Decentralizované riadenie ako aj financovanie spoločnosti má na starosti organizácia DAO. Celkový počet mincí, ktoré budú v obehu, je stanovený na 18 miliónov, teda o 3 milióny menej ako pri Bitcoine.

Dash alebo „Digital Cash” je kryptomena zameraná najmä na poskytovanie rýchlej a lacnej globálnej platobnej siete. Snaží sa vylepšiť bitcoinovú sieť, keďže ponúka dôveryhodnejšiu anonymitu a efektívnejšiu škálovateľnosť. Viac si môžete naštudovať tu.

Dash v čase písania tohto článku stojí 100 dolárov a nachádza sa na 74. mieste v rebríčku kryptomien. Trhová kapitalizácia je momentálne okolo jednej miliardy dolárov.

Čítaj ďalej: Binance bude rozdávať tokeny Shiba Inu, a to úplne zadarmo!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: TAGY: