Coinbase se stala jednou z najpopulárnejších firiem na LinkedIn

BITmarkets BITmarkets

Kryptoburza zo Spojených štátov, Coinbase, sa stala jedinou krypto spoločnosťou, ktorá sa v roku 2019 ocitla na zozname najobľúbenejších firiem v sieti LinkedIn.

Coinbase sa umiestnila na 35. pozícii. LinkedIn hodnotí firmy v závislosti od záujmu o spoločnosť, manažment, dopyt po voľných pracovných miestach a miere udržania zamestnancov.

Coinbase sa umiestnila na LinkedIn už skôr v septembri, keď sa objavila v rebríčku 50 najlepších startupov, pre ktoré sa oplatí pracovať, spolu s platobnou sieťou Ripple a platformou Gemini, ktorú založili Tyler a Cameron Winklevoss.

Coinbase tak porazila napríklad JPMorgan Chase, ktorý dosiahol 44. pozíciu. Twitter a Intel nechala tiež za sebou.

Tento týždeň Coinbase oznámila, že jej hot walletkypoistené na 225 miliónov dolárov. Nedávno spoločnosť tiež uviedla na trh najnovšiu službu zameranú na inštitucionálnych investorov prostredníctvom oddelenia trustového fondu.

Čo čítať ďalej?

[NÁZOR] Prečo je Coinbase najlepšia krypto-inštitúcia súčasnosti

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz M.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.