coinbase
Burza Coinbase. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Burza Coinbase čelí obrovskému tlaku zo strany nespokojných zákazníkov. Tí hlásia absolútny nezáujem zo strany technickej a zákazníckej podpory, ktorá podľa nich nereaguje.

Prečítaj si tiež: Bitcoin tento rok môže dosiahnuť 100 000 dolárov – Tu sú hlavné dôvody!

Coinbase napadol hacker

Kritika na jednu z najväčších svetových krypto búrz prichádza po správach, ktoré hovoria o hackerskom útoku na účty zákazníkov, ktorým následne zmizli finančné prostriedky z účtov.

Frustrácia zákazníkov sa stupňovala potom, čo burza absolútne nereagovala na prosby.

„Rozhovory so zákazníkmi Coinbase v celej krajine a preskúmanie účtov tisícov sťažností odhaľujú jednoduchý vzorec. Zákazníci sa cítili byť opustení a nahnevaní potom, čo zákaznícka podpora nereagovala na ich žiadosti a prosby.“

Jedným z najviac poškodených klientov je Tanja Vidovicová, ktorá prišla o 168 000 USD potom, čo reagovala na mail zo strany Coinbase o zmene hesla. Zákazníčka sa snažila kontaktovať podporu, no bohužiaľ neúspešne.

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Nesprávne podmienky na burze?

Ďalší z podvedených zákazníkov nahlásil krádež zo svojho účtu vo výške 35 000 USD. Aká bola reakcie zo strany Coinbase? Zákazníkovi poslali email o tom, že sú transakcie v blockchaine nezvratné a že poistná zmluva sa nevzťahuje na krádež prostriedkov z účtu.

Do pozornosti dávame tento tweet, nakoľko po jeho zverejnení prišla ďalšia vlna nenávistných reakcií zákazníkov.

„Budete odpovedať a pomáhať len ľuďom, ktorí majú veľa sledovatelov, aby sa tým nepoškodila vaša povesť? A čo my? Päť mesiacov sme bez pomoci a máme zablokované účty!“

Dajte si teda veľký pozor, ak práve obchodujete na burze Coinbase.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.