ukradnuta tesla model 3 elon musk

Kradnúť Teslu alebo iné moderné auto rozhodne nie je dobrý nápad

Ukradnúť moderné auto v dnešnej dobe nie je jednoduché a ak sa na to patrične nepripravíte, radšej to ani neskúšajte. Presvedčil sa o tom aj mladík z USA z okresu Barstow, ktorý sa nedávno, pravdepodobne pod vplyvom kokaínu, zahral na obľúbenú hru GTA a za bieleho dňa zastavil auto Tesla Model 3. Vodiča vyhrážkami a násilím vyhodil z vozidla a pokúsil sa o útek.

Elon Musk predáva všetky svoje vily – Bublina na trhu s nehnuteľnosťami praská

Tesla Model 3 disponuje ovládaním na diaľku!

Ďaleko sa však nedostal. Majiteľ vytiahol svoj telefón, otvoril aplikáciu Tesla, na diaľku zamkol auto a vypol motor. Polícia bola na mieste v priebehu niekoľkých minút a mladíka zatkla. Podľa policajtov sa viditeľne potil, prehnane žmurkal a kládol aktívny odpor.

mega facepalm

Ak teda nemáte chuť zarábať si, či brať pôžičku na auto, radšej si vyhliadnite niečo staršie. A rozhodne sa nepokúšajte o Teslu! Ak sa však predsa len rozhodnete urobiť niečo hlúpe, dopredu si zistite, kde sa v aute nachádza tlačidlo odomykania dverí. Zdrogovaný zlodej to podľa všetkého nevedel.

A pokiaľ chcete prežiť túto krízu, prípadne na nej aj zarobiť, mali by ste sa začať vzdelávať. Pripravili sme pre vás sériu videí, ktoré vás oboznámia so spôsobom, akým nás okrada finančný systém. Prečo bohatí bohatnú a chudobní chudobnejú?

Takto nás zdiera finančný systém – Nechcú, aby sme o tom vedeli!

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance