Takto nás zdiera finančný systém – Nechcú, aby sme o tom vedeli!

3

Peniaze – používame ich každý deň. Desiatky hodín týždenne trávime ich získavaním a závisí na nich naša obživa. Peniaze sú v dnešnom svete ultimátna forma moci, nosič hodnoty… Tak, ako to bolo v minulosti.

Nastaviť si môžete české titulky

Súčasná ekonomika funguje vďaka dlhu a platíme takzvanými fiat menami, ktoré majú hodnotu len preto, lebo to povedala vláda. Pri pohľade do histórie si môžeme všimnúť, že jednotlivé civilizácie niečo podobné skúšali a nikdy to nedopadlo dobre.

V tomto videu sa tvrdí, že v najbližšej dekáde padne svetová monetárna ekonomika a ľudia sa vrátia späť ku zlatu a striebru (pozn. redaktora – možno tiež čiastočne prejdú k Bitcoinu?). Zaujímavé video, ktoré sa rozhodne oplatí pozrieť. Avšak berte ho s rezervou.

Pozrite si ďalej

Centrálne banky nás teraz na začiatku ekonomicko-politickej krízy, zdierajú ešte o to viac. Tlačia miliardy dolárov a eur denne a tieto inflačné peniaze dávajú bankám, ktoré ich investujú do veľkých nadnárodných konglomerátov s cieľom udržať rast vymyslených čísel (akciových indexov), ktoré už dávno nereprezentujú reálny stav ekonomiky.

Ale dlho to už nebudú môcť robiť. Prichádza zmena! Ľudia sa prebúdzajú a začínajú sa búriť. odmietajú tento systém a spôsob života. Našu argumentáciu nájdete tu. 

Prichádza zmena! – Táto konšpirácia sa po svete šíri rýchlejšie než vírus!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Ladislav Struhár

??? Prekukli ste to. Diky, ze ste ma osvietili. Inak najvacsi pradox je, ze vsetci co pizduju na tento system ho vo velkej miere vyuzivaju aby ziskali tie hnusne, fuj peniaze, ktore nemaju ziadnu hodnotu. A to len preto aby sa v tomto hnusnom systeme dostali vyssie… vas nevynimajuc

Milan Kubis

Radšej nápis ako.nas.zdiera európska únia i s našimi politlikmi