Trh na burze
.shutterstock.com/Autor: Phongphan

Cena väčšiny kryptomien sa v poslednom období nevyvíja pozitívne a aj to môže zapríčiniť stratu záujmu o Bitcoin a spol. Po decembrovom ošiali, kedy boli kryptomeny hlavnou témou, sme sa stretli s realitou. Tento proces stagnácie by sme mali využiť a profitovať z neho. Čo robiť, keď trh stagnuje?

6 stratégií ako sa zachovať keď trh stagnuje?

1. Vyskúšajte si platbu v kryptomenách

Určite ste sa vo svojom okolí stretli s názorom, že Vaše investované peniaze do kryptomien sú fuč a nikdy si nič za ne nekúpite. V tejto dobe je nespočetné množstvo e-shopov, kamenných obchodov alebo služieb, kde Vaše kryptomeny môžete utratiť. Kde platiť v kryptomenách, si viete pozrieť na nasledujúcej stránke: coinmap.org.

2. Vzdelávajte sa v oblasti technológií

,,Neuč sa, život Ťa naučí. Mňa naučil, že som sa mal učiť!˝ (Johannes Robert Becher)

Tento výrok od nemeckého politika a básnika platí v oblasti kryptomien dvojnásobne.  To, ktorý projekt je ten správny, závisí od mnohých faktorov. Treba sa vzdelávať ohľadom technickej stránky projektov a zamerať sa len na tie, ktoré majú zmysel. Momentálne trh disponuje viac ako 1500 kryptomenami. Taktiež za rok 2017 bolo vytvorených až 902 ICO. Viac o tejto téme na našom portáli trading11.com

3. Obchodujte!

Buďte pravidelne v kontakte s kryptomenami. Obchodujte a skúšajte nové taktiky! Aplikujte technickú analýzu a možno zistíte, že sa cena daného coinu vyvíja práve podľa konkrétneho technického indikátora.

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

4. ,,HODL!˝

Nerozbíjajte portfólio, ktorému veríte. To, že ho máte v červených číslach v porovnaní s koncom roka 2017, neznamená, že dané kryptomeny idú do záhuby.

5. Stavte na podhodnotené kryptomeny

Je pravdou, že kryptomeny s obrovským potenciálom sú často podhodnotené v porovnaní s kryptomenami, ktoré často komunita označuje za tzv. shitcoin. Teraz je vhodná doba na dokúpenie coinu/tokenu, nad ktorým ste už dávno premýšľali.

6. Dokúpte kryptomeny

Dokupujte kryptomeny práve vtedy, keď sú lacné a keď opadol prvotný ošiaľ okolo nich. Držte sa hesla ,,Buy the rumors, sell the news.˝

Záver

Kryptomeny sú ešte v plienkach a dovolím si tvrdiť, že radikálne ovplyvnia našu spoločnosť. Práve preto by sme na ne nemali zanevrieť a momentálnu stagnáciu trhu využiť v náš prospech.

Prečítaj si aj: TOP dôvody, prečo sa teraz oplatí investovať na burze do kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.