Chcete desaťnásobne zhodnotiť svoju investíciu? Tu je 7 najlepších altcoinov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023

PR články Top kryptomeny na rok 2023
Top kryptomeny na rok 2023. Zdroj: metacade.co
BITmarkets BITmarkets

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC. Nájsť správnu kryptoinvestíciu, ktorá zaistí vynikajúce výnosy, určite láka každého, kto už utopil nejaké peniaze v metaverse projektoch. Vzhľadom na to, že sa ceny naprieč všetkými odvetviami nachádzajú na všeobecne nízkych úrovniach v dôsledku zmien podmienok na medveďom trhu z roku 2022 do roku 2023, je potenciál na dosiahnutie obrovských výnosov veľmi vysoký. Samozrejme to bude možné, akonáhle sa podmienky na trhu s kryptomenami uvoľnia.

Pre každého, kto hľadá príležitosti, ako počas roku 2023 desaťnásobne zvýšiť svoju investíciu, uvádzame 7 najlepších altcoinov, ktoré je výhodné tento rok kúpiť:

  • Metacade (MCADE),
  • Monero (XMR),
  • Polygon (MATIC),
  • Chain Link (LINK),
  • Binance Coin (BNB),
  • Dogecoin (DOGE),
  • LTO Network (LTO),

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

1. Metacade (MCADE) – jedna z najlepších kryptoinvestícií do altcoinov v roku 2023

Metacade získal počas svojho presale serióznu trakciu a teraz je všeobecne považovaný za najlepší altcoin na nákup v roku 2023. Po nedávnom spustení za 0,008 $ sa presale fázy rýchlo vypredávajú a za prvých 10 týždňov vyniesli 5 miliónov $. Odvtedy sa celkové investície vyšplhali na 9.9 miliónov dolárov, pretože investori sa do tohto nového vzrušujúceho projektu GameFi hrnú po tisícoch.

Metacade je komunitná platforma typu play-to-earn (zarábanie hraním), ktorá zaujíma inovatívny a vedúci prístup na trhu, pretože sa chce odlíšiť od svojich konkurentov. Tam, kde sa väčšina P2E médií spolieha na jediný herný zážitok, buduje Metacade najväčšiu P2E herňu plnú klasických aj moderných arkádových titulov, aby si každý našiel niečo, čo ho osloví.

Je navrhnutý tak, aby prilákal hráčov všetkých druhov, od príležitostných hráčov, ktorí chcú poraziť svojich priateľov v klasickom súboji jeden na jedného, až po skúsených turnajových hráčov a každý držiteľ tokenu MCADE má niekoľko možností, ako zarobiť mimo tradičného konceptu P2E. Motivácie sú tu k dispozícii tým, ktorí na centre zverejňujú obsah na sociálnych sieťach, či už ide o recenzie hier alebo živý chat. Každá interakcia dáva používateľom možnosť získať kryptografickú odmenu.

Platforma sa medzitým plánuje posunúť do čela herného sveta Web3 vďaka prelomovému programu Metagrants, ktorý má podporiť inovácie z vlastných radov, rozvíjať platformu a posunúť vývoj GameFi do nových výšin. Vývojári žiadajú o finančné prostriedky na podporu tvorby nových hier určených výhradne pre Metacade. Komunita hlasuje za hry, ktoré chce hrať a najobľúbenejším nápadom je udelený grant.

Výhody sa prejavia plošne, Metacade si udrží lojalitu členov, pretože hry, ktoré chcú hrať, sa stanú skutočnosťou, zatiaľ čo s každým vydaním prichádza na platformu príliv nových fanúšikov GameFi. Vývojári a spoločnosti na Web3 medzitým vzájomne ťažia z najhorúcejších nových vývojárskych talentov, ktorí sa objavujú na Metacade prostredníctvom nástenky pracovných príležitostí na centre a jeho programu Work2Earn (zarábanie prácou).

Tieto funkcie sú poháňané natívnym tokenom MCADE, ktorý je generovaný niekoľkými cestami, aby poskytol platforme sebestačnú ekonomiku. Držitelia tokenu MCADE prispievajú stávkami mincí, aby sa mohli zúčastniť online turnajov, žrebovania o ceny a vyskúšať si rad platených titulov. Medzitým externé financovanie pochádza od externých spoločností, ktoré vydávajú hry, inzerujú a zdieľajú voľné pracovné miesta na platforme.

Vďaka pokračujúcemu tempu presale úspechu Metacade a súčasnej nízkej cene tokenov v poslednom kole má MCADE vynikajúce vyhliadky na zabezpečenie minimálne desaťnásobnej návratnosti. Usiluje sa o to, aby sa stal najlepšou kryptoinvestičnou príležitosťou roku 2023.

>>>Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu<<<

2. Monero (XMR) – umožnenie súkromných kryptografických transakcií

Monero sa rýchlo presadil ako jeden z najzaujímavejších a najkontroverznejších kryptoprojektov s jediným cieľom: plniť rolu súkromnej meny. Ide o open-source blockchain sieť zamestnávajúcu oddaný a nadšený tím kryptografov, ktorí naďalej pracujú na zlepšovaní schopností a kapacity platformy.

Kontroverzia, ktorú Monero a jeho natívny token XMR vyvolávajú, úspechu meny nijako neškodí a od jej uvedenia na trh v roku 2014 potvrdzujú príslovie, že každá reklama je dobrá reklama. Vzhľadom na to, že všetci používatelia majú zaistenú anonymitu, IRS vyvinula mimoriadne úsilie, aby odhalila tých, ktorí platformu používajú, a dokonca ponúkla odmenu 625 tisíc $ pre každého, kto dokáže vystopovať a vysledovať transakcie XMR. To ilustruje, ako prevratne sa už Monero ukazuje narúšať status quo.

Rok 2023 má priniesť celý rad nových predpisov regulujúcich kryptotrhy, ktoré majú zabrániť také možnosti anonymných transakcií, akú poskytuje Monero. To by však mohlo pracovať v prospech komunity XMR, pretože je pravdepodobné, že si táto mena bude schopná vybojovať miesto na novom, prísne regulovanom trhu. V takom prípade sa desaťnásobné zvýšenie hodnoty XMR, ktorý sa v súčasnosti obchoduje za 178,24 $, javí ako veľmi pravdepodobné, pretože sa z kryptografického odpadlíka stane kryptografický priekopník.

3.  Polygon (MATIC) – prináša škálovateľnosť do Ethereum

Polygon je popredným riešením 2. vrstvy pre sieť Ethereum, ktorý umožňuje projektom väčšiu interoperabilitu s Ethereum a zároveň poskytuje vyššiu rýchlosť a nižšie náklady. To umožňuje vývojárom väčšiu flexibilitu, pretože môžu používať svoje vlastné blockchain validátory na reťazcoch kompatibilných s Ethereum.

V spojení s bridgeom Ronin spoločnosti Polygon z iných reťazcov na Ethereum to umožňuje spoločnosti Polygon zaznamenávať transakčné dáta na Ethereum po dokončení dávky transakcií na vedľajšom reťazci. Spoločnosti zvučných mien, ako sú Adidas a Starbucks, začali skúšobnú prevádzku, aby túto možnosť zaviedli do svojich obchodných modelov. Medzitým spoločnosť Sequoia Capital, ktorá sa zaoberá rizikovým kapitálom, investovala v roku 2022 do spoločnosti Polygon 480 miliónov $.

Hoci Ethereum zmenšilo náskok Polygonu vydaním vlastných riešení 2. vrstvy v septembri 2022, škálovateľné riešenia Polygonu si naďalej získavajú priaznivcov v podnikovom a korporátnom svete a jeho natívny token MATIC je v dobrej pozícii, aby v roku 2023 a ďalej dosahoval vynikajúce zisky. Súčasná hodnota 1,01 $ vyzerá pripravená priniesť investorom desaťnásobné zisky.

4.  Chainlink (LINK) — nástroj pre prístup k dátam na Web3

Chainlink poskytuje riešenie problému umožnenia prístupu technológie Web3 k informáciám uchovávaným mimo blockchain siete bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť alebo spoľahlivosť. Napríklad, umožňuje platforme, ako je Aave, kontrolovať cenu Bitcoin (BTC), ktorá by mohla byť ohrozená zachytením zo strany nejakého zloducha.

Tento problém je známy ako „oracle problém”, ktorý sa rýchlo stal jednou z najväčších hádaniek, ktorým čelí komunita Web3. Nové riešenie spoločnosti Chainlink sa ukázalo ako robustné a podnietilo mnoho partnerstiev naprieč celým trhom Web3.

Natívne mince platformy LINK majú zásadný význam pre fungovanie tejto decentralizovanej oracle siete (DON). Motivuje uzly na poskytovanie presných a aktuálnych dát a zaisťuje, že zloduchovia a hackeri riskujú držanie LINKu, pokiaľ sa pokúsi systém oklamať vo svoj prospech.

Medzi novinky spoločnosti Chainlink patrí projekt decentralizovanej interoperability nazvaný CCIP, ktorého cieľom je zvýšiť prepojenie medzi decentralizovanými sieťami a zväčšiť podiel spoločnosti Chainlink na trhu Web3. V prípade úspechu by sa súčasná hodnota LINKu vo výške 7,04 $ mohla rýchlo zvýšiť a LINK by sa mohol stať sa jedným zo 7 najlepších altcoinov na trhu.

5.  Binance Coin (BNB) — zaisťuje likviditu naprieč kryptomenami

Binance je najväčšou kryptoburzou podľa denného objemu a zároveň ťaží z vynikajúceho marketingu a vedenia zakladateľa Changpenga Zhao, pod ktorého riadením podnik stále posúva hranice možností platformy. Vďaka tomuto inovatívnemu prístupu sa ponuka Binance skutočne výrazne diverzifikovala.

Binance Smart Chain (BSC) je jedným z prvkov, ktorými sa BNB odlišuje od konkurencie, pričom toto riešenie 1. úrovne obetovalo decentralizáciu v prospech nízkych nákladov a vysokej rýchlosti transakcií. Táto kombinácia pomohla BSC zaujať pozíciu predného ekosystému na celom kryptotrhu.

Mince BNB poháňa celé portfólio Binance. Okrem poskytovania likvidity na burze sa mince používa aj na uľahčenie transakcií na BSC. Neustály rozvoj a popularita oboch platforiem stále posúvajú BNB, vďaka čomu patria medzi kryptomeny s najvyššou trhovou kapitalizáciou.

Vďaka svojmu pretrvávajúcemu miestu pri poháňaní jednej z najväčších kryptobúrz na svete je BNB jedným zo 7 najlepších altcoinov na nákup v roku 2023.

6.  Dogecoin (DOGE) — meme minca s podporou veľkých mien

Dogecoin, ktorý bol spustený v roku 2014 s jedným z najneuveriteľnejších príbehov v pozadí, sa stal jedným z najlepších altcoinov, ktoré môžu investori sledovať a nakupovať, a v roku 2021 dosiahol ATH 0,73 $ po tom, čo získal serióznu trakciu na základe tweetu Elona Muska.

Hoci hodnota tejto meme mince od týchto opojných dní klesla o zhruba 90 %, DOGE si aj naďalej udržuje lojalitu obrovského množstva fanúšikov z celého sveta, a to nielen vďaka podpore nového majiteľa Twitteru. Získal povesť jedného z najústretovejších a najláskavejších kryptoprojektov a vďaka túžbe komunity byť videný, že koná dobro, sa mu podarilo striasť nálepku kryptožartíka a získať oddanú a lojálnu užívateľskú základňu.

Napriek tomu, že investori musia prekonať niekoľko výziev, ako je vysoká inflácia tokenov a relatívne nízka priechodnosť, vďaka prístupnej povahe a prijateľnej cene, ktorá v súčasnej dobe činí 0,081 $, sa jedná o presvedčivú ponuku pre každého, kto hľadá jeden zo 7 najlepších altcoinov na nákup s desaťnásobnou návratnosťou.

7.  LTO Network (LTO) — hybridné riešenie Web3 pre verejných i súkromných zákazníkov

Spoločnosť LTO Network poskytuje množstvo podnikových riešení pre reálne problémové oblasti, ktoré by mohli ťažiť z technológie Web3, aby poskytla hybridné riešenie pre verejné a súkromné ​​služby. Doteraz najširší užívateľský prípad pomohol projektom, ktoré sa zaoberajú citlivými súkromnými údajmi, ale vyžadujú verejnú zodpovednosť.

V tejto kombinácii LTO Network spolupracovala s Organizáciou Spojených národov na mapovaní vlastníctva pozemkov a zároveň poskytovala riešenia pre zdravotníctvo a pomáhala zaistiť súlad s GDPR u dát z klinických štúdií, čo dokazuje spoľahlivosť a bezpečnosť ich riešení.

Spoločnosť LTO Network, ktorá sídli v Holandsku, má vďaka svojim špičkovým riešeniam na zabezpečenie súladu s predpismi v oblasti dát ideálnu pozíciu na pokrytie rozsiahlych príležitostí v celej Európskej únii, ktorá môže využívať jej riešenia.

Vďaka tejto prístupnosti k niektorým z najvýznamnejších prípadov využitia dát v Európe by mohol natívny token LTO prudko vzrásť zo súčasnej hodnoty 0,085 $ a priblížiť sa tak k novej ATH, ktorá v súčasnosti činí 0,91 $. To je presvedčivý argument pre zaradenie LTO medzi najlepšie kryptoinvestície v roku 2023.

MCADE — najlepší altcoin s potenciálne desaťnásobnými výnosmi v roku 2023

Každý z tu uvedených projektov má potenciál poskytnúť v roku 2023 desaťnásobné výnosy. Metacade je vďaka svojmu rozsiahlemu, dlhodobému a vzrušujúcemu projektovému plánu najlepším altcoinom na nákup v roku 2023 pre každého, kto hľadá desaťnásobné výnosy.

Investori, ktorí už mince MCADE nakúpili počas presale akcie, sa tešia, že si užijú niekoľko ďalších vzrušujúcich rokov, pretože ruch okolo Metacade sa rozbieha. Medzitým by každý, kto sa ešte chce dostať na palubu jednej z najlepších investičných príležitostí do kryptomien tohto roku, by mal tak urobiť teraz, aby nebol sklamaný, pretože každé kolo presale sa bude rýchlo vypredávať.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd