Chainlink rastie napriek korekcii trhu. Zdroj: Shutterstock.com/Filippo Ronca Cavalcanti

Chainlink vymazal posledný prepad trhu a opäť rastie. Rast dosiahol už vyše 40 % a to iba za jediný týždeň. Tento rast nastal uprostred korekcie celého trhu. LINK je tak jednou z mála výnimiek, ktoré sa nachádzajú v súčasnosti v rastúcom trende. Kde sa nachádza ďalší target a supportná hladina?

Trhová cena sa momentálne nachádza na hladine predošlého maxima na cca 27,00 $. V hre je preto aj vytvorenie dvojitého vrcholu, čo by malo za následok vytvorenie sideway štruktúry. Cene by tak istý čas trvalo prekonať túto rezistenciu. Aj takýto pohyb by pravdepodobne bol bullish a trend by pokračoval nahor.

Chainlink rastie napriek korekcii trhu
Chainlink rastie napriek korekcii trhu. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Burzové rezervy BTC opäť útočia na rekordné minimá

Chainlink rastie napriek korekcii trhu

V prípade, že cena bude pokračovať nahor, tak ďalším targetom bude hladina 29,00 $. Naopak, na druhej strane sledujeme support na hladine cca 23,50 $. RSI indikuje priestor na pokračovanie rastu, a to aj napriek tomu, že pri poslednom rovnakom maxime bolo na prekúpenej zóne. Krátkodobo tak cena môže pokračovať v trende.

Chainlink nedávno vystúpil z akumulačnej zóny, no to neznamená, že sa do nej nemôže vrátiť. Táto akumulačná zóna rešpektovala hlavnú supportnú líniu, od ktorej sa cena odrazila niekoľkokrát. V súčasnosti je hlavným supportom point of control 20,00 $. Zatiaľ však cena pokračuje v trende.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin analýza – prepad 9 % za jediný deň. Kde je ďalšia zastávka?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance