Cena XEM po správe o zalistovaní NEM na Binance raketovo rastie.
Cena XEM po správe o zalistovaní NEM na Binance raketovo rastie. Zdroj: shutterstock.com/SatheeshSankaran

Nič nemôže byť pre kryptomenu lepšou správou, ako zalistovanie na jednej z hlavných búrz. Hongkongská burza Binance oznámila, že bude obchodovať XEM. Cena tejto kryptomeny po správe nabrala kurz smerom hore.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísala Denisa.

Správa uvádza, že na burze Binance je teraz možné obchodovať páry XEM / BNB, XEM / BTC a XEM / ETH. V minulých týždňoch na tom bol XEM najhoršie z TOP 25 altcoinov.

Mohlo by vás zaujímať: Všetko o kryptomene NEM 

Hack burzy Coincheck potopil cenu

Ceny sa trochu zotavili po tom, keď burza Coincheck oznámila, že refundovala straty všetkým 260 000 zákazníkom, ktorí boli postihnutí krádežou NEM v hodnote 523 miliónov USD.

Tip: O hacku burzy Coincheck sme písali viac tu.

Zotavenie po zalistovaní na burze Binance

Cena XEM reagovala okamžite na správu o zalistovaní na burze Binance. Podľa údajov z Coinmarketcap sa zvýšila o viac ako 20% počas jednej hodiny, a to z 0,28 na 0,34 USD, a o takmer 25% voči Bitcoinu.

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Záver

Na príklade kryptomeny NEM je dobre vidieť, ako prudko kryptotrhy reagujú na správy, či už pozitívne alebo negatívne. V dobe všeobecného rastu trhu je ale zatiaľ skoro na hodnotenie, či si NEM túto cenu udrží.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance