Čaká nás búrlivý týždeň – pokles Bitcoinu je podľa známeho analytika viac ako pravdepodobný
Čaká nás búrlivý týždeň – pokles Bitcoinu je podľa známeho analytika viac ako pravdepodobný. Zdroj: https://www.shutterstock.com/kelvn

Predchádzajúci týždeň sa vyznačoval zvýšenou volatilitou a Bitcoin niektorých svojimi pohybmi prekvapil. Podľa známeho a populárneho analytika nás tento týždeň čaká volatilita a nižšie cenové hladiny.

Pokles Bitcoinu minulý týždeň

Podľa anonymného analytika so pseudonymom Guy z YouTube kanálu Coin Bureau nás tento týždeň čaká zvýšená volatilia a vysoko pravdepodobný pokles ceny Bitcoinu. Prečo? Dôvodov je niekoľko. V prvom rade počty bitcoinov na burzách klesajú, čo znamená, že síce hodleri akumulujú, no s cenou možno ľahšie pohnúť.

Podľa analytika za minulotýždňovým poklesom Bitcoinu máme hľadať odpoveď Fedu na zvyšovanie úrokových sadzieb. Predseda Fedu Jerome Powell sa niekoľkokrát vo štvrtok k téme vyjadril, čo sa prejavilo na páde cien akciového a kryptomenového trhu. Podľa analytika svoju mieru viny nesie aj Deň Zeme, pretože veľa ľudí si stále mylne myslí, že Bitcoin predstavuje vážne ekologické riziko pre planétu.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Pokles Bitcoinu tento týždeň

Bitcoin z nedele, počas ktorej sa kmital na hladine 39 000, vykročil do nového týždňa poklesom. V čase písania článku sa obchoduje za 38 500. Podľa Guya nás čaká zvýšená volatilia. V piatok vyprší platnosť opcií pre bitcoiny, čo môže opäť oslabiť kryptomenové trhy a spôsobiť prepady. Podľa niektorých obchodníkov, ako je Bob Loukas, práve vypršanie BTC opcií v druhej polovici každého mesiaca je príčinou, prečo cena Bitcoinu zvykne klesať.

Guy ako obchodník aplikuje swingový spôsob obchodovania. Na tento týždeň má pripravené stablecoiny UST na nákup kryptomien v poklese, ako upozornil svojich sledovateľov, pretože očakáva červené čísla.

Čítaj ďalej: TOP dôvody, prečo Bitcoin dokáže nahradiť súčasný platobný systém – časť 1.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre